Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 10694 wyświetleń

Nowy fotoradar

Grajewo ul. Wojska Polskiegofoto: FTP- Grajewo

Komentarze (13)

A ja dzisiaj widziałem też fotoradar na ul. Kopernika , gdzieś na wysokości Lotosu.

fotoradar czy atrapa??

Zdaje się że to przy Hadesie

atrapa:)))zwykly metalowy slupek z balaszana skrzynka:))

to jest na glownej drodze w strone Białegostoku jak idzie sie do Kościoła MBNP

ten jest przy jednostce heheh

Wojska Polskiego, przed strażą

Jaka władza takie miasto i takie fotoradary.To zwykłe -nie zwykłe atrapy .Nie zwykłe bo wykonawca i zamawiający je powinni sie spalić ze wstydu.Kogo ma straszyć obskurna atrapa byle jak wykonana.Sam jej widok powala ze śmiechu.Na pewno przyda sie na budki lęgowe dla ptaszków na wiosne gdy odpadną szkiełka-czytaj soczewki cyfrowego aparatu.Pozdrawiam.

Wreszcie Grajewo doczekało sie fotoradaru a pomysł z jego sutawieniem mi sie podoba.Nie raz jak idę to samochody jadę minimum 80-90km/h Pomysł OK jeszcze jedne by sie przydał ja jedzie sie do wojewodzina przy szkoel tam jest ograniczenie do 40-50 a jada ponad 100

jakos dziwnie wyglada. widzialem 1000 fotoradarow, kazdy taki sam, wiec dlaczego ten grajewski ma byc inny? to pewnie atrapa, na wszelki wypadek mozna zdemolowac :D lub kogos wypuscic na probe i sie zrzucic na ewentualny mandat:)

pewnie ze atrapa, jechałem dziś tamtędy około setki i nie było żadnego błysku

:-))) policjanci muszą wozić z sobo drabine żeby tam się dostać i ciekawe czy długo tam postoji na odludziu daje mu czas do pierwszej imprezy w Hadesie.............

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.