niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 10886 wyświetleń

Nowy design Laciatego


Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie już wkrótce wprowadzi do sklepów mleko zagęszczone Łaciate 250 ml w nowym opakowaniu. Zastąpi ono dotychczas dostępne na rynku opakowanie 200 ml.

Nowe opakowanie mleka zagęszczonego Łaciate jest wygodne, ale przede wszystkim funkcjonalne - wyposażone w praktyczne zamknięcie ( korek). Wraz ze zmianą opakowania dokonano również odświeżenia szaty graficznej całego portfolio mleka zagęszczonego Łaciate. Nowy design podkreśla wyjątkowe walory smakowe oraz przeznaczenie produktu, jako niezastąpionego dodatku do kawy. Dodanie lekkości, przejrzystości oraz elegancji sprawiło, że opakowanie mleka może z powodzeniem gościć na stołach Konsumentów - informuje First Communications s.c.

Komentarze (9)

design sie pisze

ladne opakowanie.JEST BARDZIEJ KOLORYSTYCZNE JAK POPRZEDNIE I DALEJ TAK SAMO SMACZNE

wreszcie zmieniono tzw szate graficzna. Nie rozumiem jka mozna bylo wymyslec , zeby na opakowaniu mleka podkreslic kolor krowy(czarny ) a ni emleka (bilay). Dla mnie to czarno biale opakowanie jest odrazajacei tylko dlatego bedac w Polsce czasami nigdy tego mleka ni ekupilem, chociaz jestem mieszkancem przez urodzenie naszego pieknego regionu(Rajgrod).

Ceny mleka u rolników spadły i to drastycznie.
Jednak ceny mleka z Mlekpolu są takie same.
Gdzie tu sens i logika.

Maniek odp. bo ceny produkcji "drastycznie" wzrosły

o nawet maniek sie wpisał. on duzo wie o produkcji

jakie ceny? Paliwo tanie ,euro drogie. Tylko produkować.

a ile dostala ta osoba ktora wymyslila nowy wzor. czy na to stac w dzisiejszych czsach. uwazam ze poprzedni byl ladny i oryginalny, z klasa. za to musza zaplacic ci co kupuja. Ale pracownicy , ktorzy ciezko pracuje w tym zakladzie --- ile dostaja PODWYZKI ?????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.