środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14438 wyświetleń

Noworodki 2007

Doczekaliśmy się pierwszych noworodków w 2007 roku. W środę 3 stycznia o godz. 21.15 w grajewskim szpitalu Aldona Rzepecka urodziła synka. Chłopczyk waży 4,1 kg i mierzy 57 cm. W domu na swoje pociechy czekają dwuletni brat Filip oraz tata Rafał. - Wspólnie z mężem postanowiliśmy, że syn będzie miał na imię Szymon - powiedziała dumna mama.

Pięć godzin później urodziło się dziecko Wiesławy i Andrzeja Chrzanowskich z Grajewa. Dziewczynka waży 3,7 kg i mierzy 57 cm . To trzecie dziecko państwa Chrzanowskich, w domu na szczęśliwą mamę i siostrzyczkę czekają Ewelina i Antoni Daniel.

- Myśleliśmy, że będzie to chłopiec, a tu niespodzianka i mamy dziewczynkę. Nie wiem jeszcze, jak nazwiemy córkę. Jest kilka propozycji ze strony rodziny – mówi Wiesława Chrzanowska.  

Może wzorem innych miast, lokalne władze ufundują symboliczne wyprawki pierwszym obywatelom 2007 roku ? 

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Foto nr 1 - Wiesława Chrzanowska z córką

Foto nr 2 - Aldona Rzepecka z synem

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (6)

fajne bobaski gratuluję :)

Gratulacje dziewczyny. Dosiego roku dla Was i maluchów !

gratulacje Adziu zycze wszystkiego dobrego i pozdrawiam kolezanka z Hiszpanii---Justyna G.ps.Twoj synek urodzil sie tego samego dnia co ja hurra

ojojj jakie śliczne bobaskii: hehehe pzd pa:*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.