poniedziałek, 20 września 2021

Wiadomości

  • 40 komentarzy
  • 16382 wyświetleń

Nowi dyrektorzy w szkołach

Nowi dyrektorzy w szkołach

Ogłoszone w marcu br. konkursy na szefów miejskich placówek oświatowych zostały rozstrzygnięte. 


Szkołą Podstawową nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie nadal będzie kierować p. Barbara Ciszewska. 

Posadę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie obejmie p. Karol Choynowski, który zastąpi na stanowisku p. Beatę Szewczyk.

Fotel dyrektora w tutejszym Przedszkolu Miejskim nr 1 ponownie zajmować będzie p. Grażyna Resztak, a w Przedszkolu Miejskim nr 6 p. Urszula Kowalczuk.


 

Na rozstrzygnięcie czekają:

Konkurs na stanowisko dyrektora szkoły w Białaszewie

Konkurs na dyrektora przedszkola w Rudzie

 

 

Komentarze (40)

Ha ha poszukiwani przecież wiadomo że będą ci sami , ci sami i sami od lat ....

jest praca ha ha , mamy szansę mamy nadzieję.

bezrobotna : startuj ale pewnie nie spełniasz wymogów:)

Profilaktycznie podano do wiadomosci a i tak wszyscy wiedza, ze to towarzystwo wzajemnej adoracji nie odpusci i bedzie ponownie na tym samym stolku. Czemu to nas nie dziwi. Ciekawe czy maja chocby odrobine samokrytyki ...czy moze przeswiadczeni sa o swojej "wielkosci". Ta mania wielkosci to chyba spowodowana jest niskim wzrostem lub przeswiadczeniem, ze wszystkie rozumy pozdjadali. Coz miejmy nadzieje, ze wkrotce zmienia sie uklady i nadejdzie epoka dla profesjonalistow a nie dla ludzi, ktorzy po "trupach" wlaza na stolki bo takie maja parcie na szklo!

Nie będą Ci sami bo kto inny jest Burmistrzem ;)

Dyrek obecny burmistrz to dobry kolega po fachu wszystkich wymienionych więc przekonasz się ze będą ci sami

zgadzam się z dyrek.....
stołki podzielone....

Dlaczego uważacie, że te panie dyrektorki są złe. Ich placówki działają dobrze, nawet bardzo dobrze. Chcielibyście coś zmienić, to podajcie swoje propozycje, na pewno to uwzględnią.

drogi "dyrektorze" owszem nie spełniam wymogów bo nie mam kilku lat przepracowanych w zawodzie. Jeśli idzie zaś o wykształcenie cóż studia magisterskie pedagogiczne i dwie podyplomówki, a praca na zastępstwa. W tych czasach szkoła to nie wszystko - liczą się układy.

A ja myślę , że przez naszych internautów przemawia zwykła zawiść, ot dla samej zawiści. A przecież każdy może spróbować swoich sił, niech przygotuje dokumenty, co tam trzeba, stanie do konkursu. Ja tam bym nie chciała takiej fuchy.

Najwyższy czas " przewietrzyć ' te gabinety. Trochę swieżości w nauczanie maluchów.

Maluchy trzeba wychowywać i to powinni robić rodzice i uczyć, a to powinna robić szkoła, a nie wietrzyć

Witam wszystkich zainteresowanych. Uważam że już jedną dobrą zmianę zrobiliśmy i teraz mamy konsekwencję naszych wyborów, więc nie zróbmy głupoty i nie róbmy dobrych zmian bo one nie są nam potrzebne jak widać w polityce.
Ja myślę że to jest sięgnięcie po władzę przez partię rządzącą. Więc zastanówmy się nad zmianami może nie potrzebne są, bo jak ma być taka dobra zmiana co będzie nas dzielić na lepszy sort i gorszy to ja dziękuje. Pozdrawiam i przemyślcie to co piszecie.

Czas na zmiany - w przedszkolach te same osoby ciągle!

Jak nowi dyrektorzy będą mieli wiedzę, uśmiech i butę obecnej pani minister edukacji to współczuję maluchom.

dosyć prywatnych folwarków i traktowania ludzi jak śmieci

Grajewscy piewcy moralności : ) Ręce opadają...

Jestem za zmianą w Przedszkolu Miejskim Nr 6 /

Oczywiście publikacja jest obowiązkiem formalnym.Wiadomo jak będzie.

Panie które są dyrektorkami też kiedyś były tylko po studiach magisterskich i 2 podyplomówkach i na zastępstwie. Od czegoś trzeba zacząć... Bezrobotna życzę wytrwałości, ale gwarantuję Ci wiele jeszcze przed Tobą.

poza wpisem,,tomi '' reszta szkoda słów

Do bezrobotna: wcale nie liczą się układy pewnie dlatego dalej jesteś bezrobotna bo tak myślisz:)

Reka reke myje...

czas na zmiany w ZSM2

Nadszedł czas na zmiany. Popieram.

W SP4 też potrzeba zmian na lepsze.

Układy i tylko układy. POwinni wprowadzić 1 kadencję. Dla radnych też. Ogólnie to wszędzie jest wielka sitwa ale dla większości to pasuje, bo sami są zaplątani. Może nie mam racji?

Ile w was zazdrości i zawiści, wkrótce rekolekcje księża w konfesjonale nie będą się nudzić. Tu jesteście anonimowi, ale przed Bogiem nie ukryje się fałszu. Ach... Grajewo, Grajewo

Ludzie ludziom zgotowali los myślę, że to zrozumiałeś (aś) Katoilico! Mieli pewnie Twój charakter?

Do Rodzica SP4:
Oświeć mnie łaskawie - na jakie zmiany na lepsze. Ja jestem zadowolona. Dla jednych lepsze, dla innych gorsze. Jeszcze się taki nie urodził, aby wszystkim dogodził.

mój pierwszy wpis został pominięty ,mimo że ...nie warto nic pisać bo i tak umieszczacie co chcecie
ewa

Po tych komentarzach widac u nas demokracje i tolerancje.zaczyna sie temat o dyrektorach ,a konczy sie na polityce i wierze,a jesli masz inne zdanie to jestes wysmiewany i jeszcze groza wam sadem .Moim zdaniem jezeli ktos nie umie dyskutowac to nie powinien zabierac glosu ,bo nie tylko jego zdanie sie liczy, ale trzeba wysluchac tez innych.Pozdrawiam

A w jaki sposób dyrektorem 1 został Latarowski?
Ja wiem a Państwo?

Do ewa. Całkowicie się z Tobą zgadzam. To właśnie nie kto inny a sami sobie zgotowali taki los i robią to w dalszym ciągu, między innymi przez takich ludzi jak Katoilico. Dla niego każdy powód do zaczepki jest dobry, nie szanuje czyjegoś zdania a obrażając innych, potrafi jeszcze straszyć. Te czasy już na szczęście minęły i każdy może powiedzieć to co myśli. Tak że nie lecz swoich lewackich kompleksów mieszając religię z polityką a przede wszystkim szanuj uczucia i poglądy innych.


Jestem za zmiana w Przedszkolu Miejskim Nr.6

konkursy to żart, przecież i tak wszyscy wiedzieli na miesiąc przed konkursem kto miał zostać dyrektorem jednej ze szkół

Sprawdźcie było i jak jest w Rajgrodzie u Was w Grajewie jest jeszcze szczypta demokracji i uczciwości

Ludzie, ale wy jestescie zakompleksieni...

Bartek widać że masz ten stołek i reszta to dla ciebie kompleksy brawo konto bankowe

Skoro chcecie zmian to może i was trzeba zwolnić i wymienić na lepszych.Jeśli chcecie oceniać to może najpierw zacznijcie od siebie .Trochę pokory Katolicy.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.