UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13077 wyświetleń

Nowe place zabaw

10 listopada 2011 r.  Adam Kiełczewski Burmistrz Grajewa uczestniczył w odbiorze placów zabaw przy SP Nr 2 i SP Nr 4 w Grajewie, które powstały w ramach Rządowego programu - "Radosna szkoła".

Przypomnijmy: w czerwcu 2011 r. Miasto Grajewo złożyło wnioski o udzielenie wsparcia finansowego w roku 2011 na utworzenie szkolnych placów zabaw przy SP Nr 2 i SP Nr 4 w Grajewie w ramach Rządowego programu - "Radosna szkoła".

Koszty budowy jednego takiego placu to około 140 tys. zł. Na budowę każdego z nich otrzymaliśmy prawie 64 tys. zł dofinansowania.  -informuje grajewo.pl

 

Szkolne place zabaw zgodnie z założeniami programu "Radosna szkoła" wyposażone są w różnorodny sprzęt, zapewniający normy bezpieczeństwa m.in. w zestawy sprawnościowe i zabawowe, pokryte bezpieczną nawierzchnią, amortyzującą upadek dziecka. Umiejscowienie takich placów przy szkołach nie tylko wpłynie na zwiększenie aktywności ruchowej dzieci, ale np. pomoże we wczesnym diagnozowaniu deficytów rozwojowych.

Komentarze (8)

, a gdzie obiecywany plac zabaw przy przedszkolu nr 4? My też jesteśmy mieszkańcami Grajewa i płacimy za pobyt naszego dziecka w przedszkolu. Szkoła nr 2 zmienia plac już po raz kolejny, a nasze dzieci mają 2 zardzewiałe huśtawki.

same gimnazjum stoi zamiast dzieci. haha

mały ten plac przy sp4

skoro to dla dzieci to gdzie one są ci duzi gówniaże tylko zdewastują ten plac zabaw

do Edyta: są równi i równiejsi, niestety :(

do adminstratora !!
dlaczego niektore komentarze nie pojawiaja sie wogole?
myslalem ze demokracja to demokracja , no chyba ze ktos trzyma strone kogos.

i dobrze - demokracja nie polega na "jeździe po kimś" na cudzych plecach - myślę że administr puszcza konstruktywne wypowiedzi; nie podpiszesz się i chcesz swoje pomyje wylewać; puść u siebie na blogu -na pewno dużo osób przeczyta :) -bez urazy pozdro

w 4 kiedyś w tym miejscu był piękny ogród botaniczny,a teraz?w szkole zabawy się zachciewa.Marnotrawstwo pieniędzy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.