poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 13334 wyświetleń

Nowe Koło PO w Rajgrodzie

    W dniu 28 października 2011 r. grupa sympatyków i członków Platformy Obywatelskiej podjęła uchwałę o powstaniu Koła PO w Rajgrodzie. Celem powołania Koła do życia jest cywilizacyjny i gospodarczy rozwój naszej Małej Ojczyzny - gminy Rajgród.
Osiągane to ma być środkami demokratycznymi poprzez wpływ na władzę samorządową. W zebraniu założycielskim uczestniczyli przedstawiciele struktur powiatowych Platformy: Przewodniczący Stanisław Adam Doliwa i Skarbnik Adam Tarnowski.
Po uroczystym podpisaniu uchwały o powstaniu Koła przez członków-założycieli powołano komisję skrutacyjną, która czuwała nad prawidłowym wyborem Zarządu, w skład którego między innymi weszli:
Przewodniczący - Adam Grzędziszewski, Sekretarz - Anna Malinowska, Skarbnik - Sławomir Obrycki.

 Na spotkaniu, mimo że miało charakter uroczysty, dyskutowano także o problemach, z jakimi boryka się gmina Rajgród. Na koniec Przewodniczący Doliwa życzył sukcesów na tej niełatwej politycznej drodze i zapewnił o swoim wsparciu podejmowanych działań przez rajgrodzką Platformę.

niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (1)

Pozdrawiam panie i panów i popieram was w walce o zwycięstwo pana Bagińskiego w wyborach uzupełniających do Senatu 6.03.2016.Podlasiacy skonsolidujcie swoje wysiłki, by nie dopuścić do wyboru pani Anders,która nie ma nic wspólnego z regionem,a nawet z Polską.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.