sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11932 wyświetleń

Nowe elewacje sklepów

Grajewska "Społem" w ostatnich latach przeznaczyła znaczne środki finansowe na inwestycje i remonty, efektem czego jest m.in. wykonany w b.r. remont i modernizacja elewacji sąsiadujących ze sobą obiektów handlowych Spółdzielni "Lotos" i "Delikatesy" przy ul. Piłsudskiego, dzięki czemu oba te budynki stworzyły nowoczesną w charakterze bryłę zdobiącą wjazd do Grajewa od strony Łomży.Gazetka "Jaskółki " ( czytaj)

Komentarze (4)

Ależ już się tak nie chwalcie, bo to żadna rewelacja, ta nowa elewacja. A te "znaczne środki finansowe na inwestycje i remonty" trzeba było wydać na coś innego. A tak z drugiej strony to grajewskie Społem ma niezłe plecy na tym portalu. Nigdy nie publikujecie nic, co w choćby najmniejszym stopniu mogłoby pokazać grajewskie Społem w złym świetle. Że niby jest tak cacy i wszyscy zadowoleni. ...

a ty Marta nie bądz taką mądralą

Marto, lubisz czarne barwy? Szanuję Twoją sugestię, mam jednak inne doświadczone zdanie własne i nie tylko. Lepiej jest informować środowisko o sprawach twórczych, przyjemnych, wychowawczych, wzorcowych niż o tych, o które Ty się upominasz. Natomiast o wszelkich przekroczeniach informować należy przełożonych, rodziców, policję, prokuratora i inne organy. Tam poniosą zasłużoną reprymendę czy stosowną karę, a my nie będziemy brać z nich złych przykładów.
Nie wiem czy rozsądne jest (przepraszam) podejrzewać PORTAL, że tuszuje >Społem> czy inną firmę lub osobę. Uważam, że jest to wyłączna sprawa moderatora tego Portalu, który wziął na siebie wielką odpowiedzialność podejmując się społecznej misji humanitarnej. On nie zobowiązał się podawania do wiadomości ploteczek, oszczerstw, opisów skandalizujących etc., które chcielibyśmy czytać. O tym dowiesz się w parku na ławeczce. Portalu rolą jest podawanie wiadomości wiarygodnych, ciekawych, moralizujących itd. My, jako ludzie winniśmy sami dbać o dobro swoje i wszystkich przeglądających te strony chociażby, dlatego że wchodzą tu dzieci z nieukształtowaną osobowością, oraz ludzie o dowolnym sposobie myślenia. Zauważ Marto, że gdyby tu monitowano o wszystkim to zapewniam Cię, doszłoby wkrótce do tego, że nikt poważny by tu nie zajrzał. Albo zaangażowani w sferę domysłów, (kto napisał, co i o kim?) pozabijalibyśmy się na ulicy. Te współczesne medialne osiągnięcie, jakim jest Internet, musi dbać o wspólne dobro, do którego mamy wszyscy prawo.
Uważam, że należy się cieszyć, że moderator chce dbać o to, aby nasza spostrzegawczość nie napotykała tu na to, co człowiekowi nie godzi się przyjmować do wiadomości.
Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i PORTAL również..

Marta - ty zmień lekarza

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.