sobota, 4 grudnia 2021

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 8738 wyświetleń

Nowa szkoła policealna

W Grajewie w Centrum Kształcenia Ustawicznego rusza od 1 września br. Policealna Szkoła Zaoczna na podbudowie szkoły średniej z 2 -letnim cyklem nauczania (4 semestry).

Kształcenie w zawodach: technik ochrony fizycznej osób i mienia licencja II stopnia i technik informatyk; słuchacze kształcący się na kierunku technik ochrony fizycznej osób i mienia uzyskają dodatkowo uprawnienia służb porządkowych organizatora imprezy masowej.

Dokumenty są przyjmowane w siedzibie
Przedsiębiorstwa Ochrony
Firma „MTP” w Grajewie
ul. Piłsudskiego 13.
Tel: (0-86) 272-41-86

piątek, 3 grudnia 2021

W Wigilię urząd będzie nieczynny

piątek, 3 grudnia 2021

Uroczyste otwarcie mostu w Czachach

Komentarze (6)

no i w koncu ktos pomyslal, super sprawa jesli chodzi o mlodych ludzi.a w szczegolnosci ludzi pracujacych. mam nadzieje ze to bedzie naprawde stosowny i bardzo przemyslany pomysł. a zawod tez jest dobry w szczególności dla męzczyzn, pozdrawiam

ile wynośi czesne ,dzisiaj nie ma nic za darmo

Nasępna szkoła, której absolwent nie będzie wiedział jak sformatować komputer. Czy naprawdę ludzie nie mają na co wydawać pieniędzy?

ale ty to wiesz wszystko, a znasz się na całkach i logarytmach???
Lokalny geniuszu!!!
Zarabiasz z taką wiedzą 1000 czy 800 ?
Mądrala z Grajewa

Ja sformatuje komputer a i całki nie są mi obce :) I studiuje za darmo... Wiekszość komentarzy to narzekania i zarzuty.Ludzie poszerzcie troche horyzonty!!

aha rok temu składałam papiery do studium obsługi turystycznej i co> I nic! Szkoła zaoczna, darmowa a chetnych nie było i nici ze szkoły:( NAjlepiej narzekac tylko....

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.