Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10377 wyświetleń

Nowa strona Koła PO

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na nową stronę Koła Platformy Obywatelskiej w Grajewie - www.pograjewo.pl

Zmieniony został adres oraz szata graficzna strony. Mamy nadzieję, że witryna przypadnie Państwu do gustu, a za jej pośrednictwem będą Państwo stale informowani o działalności koła i radnych PO.

Każda uwaga odnośnie funkcjonalności witryny oraz jej treści będzie mile widziana.

POzdrawiamy

Adam Jankowski

Wiceprzewodniczący Koła 
Platformy Obywatelskiej w Grajewie
Administrator strony wwwArtykuł z nowej strony www.pograjewo.pl

Wysoka temperatura na zewnątrz potęgowała temperaturę dyskusji, która odbyła się na ostatnim otwartym posiedzeniu Zarządu Koła Platformy Obywatelskiej RP w Grajewie.

Na początku spotkania dokonano analizy skutków związanych z ruchem pojazdów ciężkich na ulicy Ełckiej. Zagadnienie to - w imieniu mieszkańców tej ulicy - zreferował Pan Pieńczykowski. Wspólnie ustalono harmonogram i obszary działań, mających na celu rozwiązanie tego problemu. Z ramienia PO sprawę będą pilotować radni Platformy w Radzie Miasta Grajewo.

Kolejnym punktem posiedzenia była informacja przewodniczącego lokalnych struktur PO Stanisława Adama Doliwy dotycząca podjętych przez niego działań od ostatniego spotkania. Największe zainteresowanie wzbudziły efekty jego spotkań z przedstawicielami władz samorządowych i państwowych województwa podlaskiego.

 

Większa część spotkania została jednak zdominowana przez istotny i złożony determinant, jakim było omówienie głównych celów i obszarów współpracy pomiędzy władzami miasta a lokalnymi strukturami Platformy Obywatelskiej. Po dwugodzinnej dyskusji przyjęto główne wytyczne dotyczące takiej współpracy. Za jeden z priorytetów uznano wsparcie władz miasta w jego staraniach o dofinansowanie budowy basenu w naszym mieście. Wszyscy zgodzili się również z tezą Przewodniczącego Klubu Porozumienie dla Grajewa w Radzie Miasta Krzysztofem Jamrozym, że warunkiem powodzenia przedsięwzięcia jest chęć realnej współpracy ze strony Burmistrza Grajewa z naszą partią.

Kolejnym, stałym już punktem, była informacja o sytuacji grajewskiego szpitala. I tym razem przedstawiona sytuacja i efekty działań władz odpowiedzialnych za szpital nie napawają optymizmem.

Na zakończenie, tradycyjnie już, dokonano analizy sytuacji społeczno-politycznej w regionie i kraju.

DSA


Komentarze (4)

Zacznijmy moze od tego kto w ogole popiera PO? Ja osobiscie nie znam ANI JEDNEJ takiej osoby. Kogo wiec interesuje ich strona?

ja np. popieram :)

ja też popieram, ale co z tego jak nie maja nic do gadania w sprawie obwodnicy

A ja nie popieram bo sa niudoni i niuczciwi. Okradaja Polske i Polakow. Mlodzi nie maja zadnej przyszlosci. ludzie klepia biede i placza . ze sa .niewplnilami we wlasnym kraju, nieprzychylnych lomentarzy to pan nie wstawia? cenzura jak TVP i TVN

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.