piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12607 wyświetleń

Nowa Rada Nadzorcza PUK

We wrześniu br.  burmistrz miasta Krzysztof Waszkiewicz spotkał się z nowo powołaną Radą Nadzorczą PUK sp. z o.o. w Grajewie.

Przedstawiamy nowy skład: Tadeusz Godlewski, Mariusz Jaczyński, Maria Lucyna Jasińska, Ryszard Kozłowski, Józef Matysiewicz. Po ukonstytuowaniu się Rada wyłoniła przewodniczącego, którym został T. Godlewski. Burmistrz ustalił wynagrodzenie dla członków Rady (800 złotych) oraz dla przewodniczącego (1000 zł). Kadencja Rady trwa 3-y lata.
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstało w wyniku przekształcenia z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Grajewie. W obecnej formie organizacyjnej zostało zarejestrowane w Sądzie Gospodarczym w Łomży w dniu 01.07.1994 r.

Do zakresu statutowej działalności Spółki należą:

- usługi komunalne w tym: oczyszczanie miasta, wywóz nieczystości stałych i płynnych,
- administracja wysypiska i cmentarza komunalnego,
- usługi transportowe w zakresie przewozu osób autobusami, a także usług sprzętowych dla różnych podmiotów oraz na wewnętrzne potrzeby firmy,
- usługi inwestycyjno-budowlane,
- sprzedaż paliwa

Funkcję Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. pełni Mirosław Mielczark ( na zdjęciu ).

e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (3)

Zaraz zaraz bo czegos nierozumiem. Rada nadzorcza w PUKu ?? A po co?? ? Toc za działalność PUKu odpowiedzialny jest Dyrektor i on przedstawia bilans dla Burmistrza Jeśli jest dobrze dostaje absolutorium jak nie to PASZOŁ. Jeszcze rada nadzorcza To ja niedługo za wywóz smieci nie będę płacił kwartalnie 72 zł a 172 zł. Szok!!

za 800 zł. trzeba pracować cały miesiąc, a nie 2 godziny. Ciekawe, czy Pan Burmistrz zapłaciłby tyle z własnej kiszeni lub budżetu miasta.

czemu mieszkańcy mają utrzymywać Radę ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.