czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11956 wyświetleń

Nowa nastawnia kolejowa

Prawdopodobnie z końcem 2008 roku w Grajewie zostanie oddana do użytku nowa, w pełni skomputeryzowana nastawnia kolejowa. Budowę należącej do PKP S.A. infrastruktury wykona Zakład Remontowo-Budowlany z Radomia.

Aktualnie przy ul. Ks. J. Popiełuszki trwają przygotowania do budowy obiektu, w którym zostanie zainstalowany nowoczesny system sterowania i nadzoru ruchu kolejowego. Bez wątpienia poprawi się bezpieczeństwo ruchu kolejowego, ale i estetyka miejsca. Nowoczesny obiekt ma stanąć vis-a-vis dworca PKS.

e-Grajewo.pl
 

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (10)

Nie wiem na co ten ,, nowoczesny system sterowania i nadzoru ruchu kolejowego" skoro nawet dworca porządnego nie mamy. A o torach i to w jakim są stanie to lepiej nie mówić ;/

Tyle jeździ pociągów, że trzeba komputerowo sterować :) Ale numer :)

nareszcie bo bylismy sto lat za murzynami w innych miastach w naszym wojewodztwie juz wszedzie takie są

Pozdrawiam Pana w niebieskiej kurtce - tylko się nie przepracuj lol :)

vis a vis kolo dworca kolejowego .Az wstyd mowic ze te budy co tam sa to nazywa sie dwozec .Wybudowac nowy a stary ładny zabytek niech stoji i si niszczy

DWORZEC PKS ~~~~jak to DUMNIE brzmi hahahahahahaha SZALET WYGLĄDA ŁADNIEJ może tam przenieście dworzec PKS

Wiedziałem, że czego kolwiek w Grajewie nie zrobisz, i tak zawsze będą pretensję. To miasto ma po prostu taki charakter.

ten nowoczesny system to tylko z nazwy bo on jest stary jak swiat . tem co jest to ma z 50 lat nareszcie bedzie w grajewie cos . ta nastawnia to miala byc budowana w latach 80.

lepiej by przejazd tam zrobili dla lokalnego ruchu;)

dajcie spokój..
jak nic nie robią w Grajewie - źle, a jak coś robią też źle..
zastanówcie się czego w końcu chcecie, bo te komentarze są irytujące

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.