Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12460 wyświetleń

Nowa droga do Sikory

 Samorząd gminy Grajewo od wielu lat realizuje inwestycje wpływające na poprawę różnych dziedzin życia. Korzysta z własnego budżetu oraz innych źródeł dofinansowania t.j. Bank Światowy, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzki Fundusz Ochrony  Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu. Gmina z własnych środków sfinansowała wykonanie nowej nawierzchni w miejscowości Sikora k. Grajewa. Równy asfalt przebiega przez całą wieś, która rozciąga się na ponad 1100 m. Mieszkańcy czują się bezpieczniej, oczywiste jest też, że mniej będą niszczyły się samochody i sprzęt rolniczy.

Inwestycja pochłonęła ok. 193 tysiące złotych. Droga powstała w niespełna trzy tygodnie tj. od 17 sierpnia do 8 września br., wykonało ją Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe z Białegostoku.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

Komentarze (5)

heheheh sikora the best :D:D:D:D:D

prawda :D:D M******** bedzie mial jak chodzic :D:D:D

A kiedy znów ruszy dyskoteka ???????
Będzie się fajniej dojeżdzało asfaltem na DŻAMPREZĘ :)
Kochamy Sikore !!!!!!!!!!!

tez nie moge doczekac sie sikory a było zawsze tak fajniee....

To jest żenujace w samym mieście jest mnustwo połamanych odcinków dróg a nawet nawierzchni, które cięzko nazwać, ponieważ nie wiem jak nazwać dziurawe piaskowe drogi na osiedlu północ. A władze miasta i gminy robią nawierzchnię asfaltową po to aby mieli gdzie ganiać krowy chodowcy wieprzowiny. ylko pogratulować idiotyzmu naszym władzom

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.