poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 9301 wyświetleń

Nowa droga asfaltowa

Grajewo
Urząd Miasta ogłosił przetarg na budowa drogi asfaltowej na ul. Konstytucji 3 Maja.

Nowa droga powstanie wzdłuż budynku TBS w kierunku ul. Ekologicznej ( ogródki działkowe) obok aktualnej drogi z płyt betonowych. Nowa nawierzchnia pojawi się również na skrzyżowaniu ul. Konstytucji 3 Maja z ul. Targową ( obok Szpitala).

Termin składania ofert: 22.04.2005
Biuletyn Zamówień Publicznych Nr 42 z dnia 2005.03.02

do kontaktów: inż.Dariusz Doliwa
tel.086 273 82 98, ul. Strażacka 6, 19-200 Grajewo, e-mail: sekretariat@um.grajewo.pl


e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (7)

Proszę nie zapomnieć o CHODNIKACH
A ul EKOLOGICZNA - co z nią- tez trzeba po prostu zrobić - żeby była jak u LUDZI -- WYASFALTOWAĆ ULICĘ EKOLOGICZNĄ - nie zapominając o chodnikach-
CHODNIK to jest to, po czym chodzą LUDZIE

No właśne... a co z ulicami Parkowa, Jodłowa i wszystkie leśne? tam mieszkają zwierzęta czy jak? Kto jest uprzywilejowany to kostkę brukową ma ułożoną elegancko, a kto nie to dopływa do domu kajakiem. Przecież np ulica Jodłowa miała mieć twardą nawierzchnię wiosną ale rok temu. Dlaczego władze zapominają o ludziach z tego osiedla? czy my mamy trąd? a jak ktoś nie wierzy jaką mamy drogę to niech przespaceruje się po deszczu i niech swoje lakierki wystawi na próbę czy są wodoodporne, a latem niech wybierze się na rower i niech poczuje siodełko w d..... taką prostą nawierzchnię mamy. Pozdro dla wszystkich z Jodłowej.

Na wielu ulicach w 2004roku położono asalt, lecz chodniki przy niektórych. Czyżby nie zakończone inwestycje, a może brak Radnego na swoim miejscu. Zresztą czy radny chodzi piechotą?

witam wszystkich,wy macie przynajmniej kanalizację,kostkę,na ulicy Przekopka już wogóle nic nie ma i ciekawe czy wywiążą się z Planu Inwestycji na rok 2005/2006,wątpię,oni mają to gdzieś.My dopiero na Przkopce pływamy,nie ma szans przejść normalnie, PARANOJA!!!!!!

Własnie dla czego ulica KOŚCIELNA do tej pory nie ma asfaltu tylko ma dowożony pich który tworzy błoto ?? Co sie dzieje ?? Latem nie można wyjśc pojedzić na rolkach,czy roweże bo piach i doły.A jak sie kurzy to całkiem giteś ..prosimy o KOŚCIELENJ NIE ZAPOMINAĆ !!!

Niech p.Burmistrz nie ogłasza nowych przetargów na nawierzchnie asfaltowe dopóki nie skończy juz zaczętych , myślę tu o drogach na os.M.Konopnickiej.Z ul.Słonecznej zrobiono "autostradę", wyasfaltowano również pierwszą i ostatnią uliczkę odchodzącą od "unijnej autostrady" . Pozostałe ulice (przy nich mieszka zdecydowana większość mieszkańców tego kwartału osiedla) tonie w błocie, wylewa wodę z piwnic i przy tych czynnościach posyła Panu Burmistrzowi wiązanki naserdeczniejszych życzeń . Przypominają się czasy kiedy ważne było to co z przodu, na elewacji a,że pieniądze unijne to i przepych większy. Z tyłu niech będzie chlew i brud.Życzę Panu, Panie Waszkiewicz dalszych, tak trafnych decyzji oraz wystawiania jeszcze większych tablic dziękczynnych wobec Unii ( jedna z nich właśnie runęła), całe szczęście bo mieszkańcy, czytając o dobroci Unii walili łbem w znaki drogowe , których niezmierna, a wręcz niespotykana ilość , została umieszczona na środku chodników przy unijnej ulicy Słonecznej.


Nowa nawierzchnia pojawi się również na skrzyżowaniu ul. Konstytucji 3 Maja z ul. Targową ( obok Szpitala).wtedy pewnie jak ludzie porozwalają samochody

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.