piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 27 komentarzy
  • 12226 wyświetleń

Nocą miasto bez TIRów?

Prezydent Łomży, chce wprowadzić zakaz wjazdu tirów do miasta pomiędzy 22.00 a 6.00 rano. Wprowadzenie zakazu, który miałby obowiązywać samochody o masie powyżej 10 ton, tłumaczone jest potwornym hałasem jakie powodują ciężarówki. Plan ograniczenia nocnego ruchu pojazdów ciężarowych to kolejny krok władz Łomży, by wymóc jak najszybszą decyzję w sprawie budowy obwodnicy miasta.

Czy w Grajewie, Szczuczynie, Rajgrodzie powinny być wprowadzone podobne ograniczenia?

Komentarze (27)

Oczywiście, że ograniczenia te powinny być w Szczuczynie, Grajewie i Rajgrodzie.. Co z tego skoro Pan Minister Transportu planuje wprowadzić cos odwrotnego: zakaz wprowadzania takich ograniczeń... tak by TIRY mogły jeździć bez żadnych ograniczen. Jedna wielka paranoja... I jak tu potępiać blokady, skoro nie ma innych sposobów by dolać "oleju" dla Ministra...

tak jestem za tym aby tiri nie jeżdzily nocą

Jak wracam z pracy o godzinie 22 to jadą całe konwoje tirów z Augustowa zresztą całą noc je słychać powinien być zakas przecierz kiedyś trzeba się wyspać

tiry na wagony !!!!,nie ograniczenia

wydawaloby sie ,ze to jedyne co mozna wprowadzic i to natychmiast,cala europa tak ma,a my podobno jestesmy w europie.Ale coz zawsze chcemy byc inni ,a zwlaszcza nasi politycy,a tiry jada jeden co kazde 5 minut w Rajgrodzie 365 dni w roku dzien i noc.

Tiry na tory!!! i to wcale nie slogan

Oczywiście ze tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to lepiej niech jezdzą nocą niż w dzień !

Spójrzcie z drugiej strony. Pracuję w hurtowni przy rozwożeniu towarów, zaczynam o 5.00 rano i juz o tej godzinie mam przywieziony towar prosto od producenta (jogurty, serki, ogólnie produkty mleczne). Ktos to kiedyś musi dowieźć do hurtowni. I ciekawe jak zrobi to przez ten zakaz.

szczuczyn jes za wprowadzeniem takiej decyzji

MUSZA JEZDZIC I TYLE

i tak mamy jużciężkie życie przez zakazy ograniczenia i całe te historyjki a jeszcze postawcie nam zakazy na nocne przekraczanie miasta to już wogóle nie wiem po co komu bedzie potrzebny transport drogowy pozdrawiam wszystkich kierowców DUŻYCH CIĘZARÓWEK

własnie muszą jezdzic co wam to przyszkadza????bez sensu......

pracownik:wystarczy zakaz dla tych co lecą tranzytem, a ci którzy dowożą towar do danego miasta oczywiście niech wjeżdżają. Nie ma ich aż tak wiele.

W Austrii nie widać za wiele TIRów na drogach, jeśli już to na krótkich trasach. Niedaleko Grazu jest wielki "port" przeładunkowy, gdzie kontenery przerzucane są z wagonów na naczepy... dlaczego w Polsce nie może być tak?

,,to lepiej niech jezdzą nocą niż w dzień ! ,, przecież wyraźnie jest napisane że te tiry mają jeździć w nocy a nie w dzień człowieku naucz się czytać.

niech nie jezdza bo jak pojade na wakacje do rajgrodu to w tygodniu nie bede mogl sie wyspac fest

lepiej zeby jezdziły nocą

mieszkam na centrum w 38 tiry w nocy nie dają spac jestem zzaaaaaaaa

to kiedey maja jezdzic w dzien, to juz chyba noca lepiej,

moim skromnym zdaniem, to porownajcie sobie, co jest lepsze: stanie w korkach, smrod spalin, jazda za kolumna tirow 70km/h, CZY wyspanie sie noca. Troche myslcie ludzie! Noca mniej osob porusza sie swwoimi samochodami, nie ma pieszych, nie dojdzie wtedy do tylu wypadkow na drogach. Tiry powinny jezdzic sie noca, dla nich tez bedzie lepiej, bo nie ma tyle aut osobowych na drodze.

lepiej niech wcale nie jezdza na TORY z nimi ale jak tak nie da sie to niech noca jada w dzien nie da rady jezdzic wszystko zakorkowane

powinni zrobic obwodnicę bo juz nie mozna wytrzymac. nie dosc ze w dzien jezdza i sa korki, ciezko przejsc na druga strone ulicy to i w nocy ich pelno i na dodatek trabia tak ze czlowieka z łóżka zrywa.

zakazten winien obowiązywać 24 godz/dobę

taka ty mądra elzbietko to pomysl sobie ze kierowcy tirów tez maja rodziny wiesz i to jest ich praca , wiec chyba musza jezdzic co?? chyba proste to jest!! sama nie pracuj tylko siedz w domu to cikeawie czy długo nazyjesz!! zastanów sie co ty piszesz!!

do Elzbiety: a czym dowiaza towar do sklepow? furmanka???????

Mieszkam przy ulicy Kopernika i w nocy sie budzę przez nie! Trzeba coś z tym zrobic bo noca nie przestrzegaja prędkości i w domu wszystko się trzęsie!!

to jest ciezki kawalek chleba jazda tirem a ci wszyscy co sa przeciwko to nie maja rozumu a jak chca spac smacznie to do wojewodzina niech ida mieszkac pozdrawiam kierowcow

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.