Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11712 wyświetleń

Nietrzeźwy weekend

Czterech kierowców pod wpływem alkoholu zatrzymali policjanci z powiatu grajewskiego w miniony weekend. Rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

25.09.2009 o godzinie 12.50 na trasie Podlasek – Pieniążki do kontroli drogowej zatrzymano samochód osobowy marki Ford Fiesta, którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca samochodu miał 1.9 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że 55 – letni mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów. Do kolejnego zatrzymania doszło o godzinie 16.37 na drodze nr 61.
W rejonie skrzyżowania drogi do miejscowości Kurejewka  do kontroli drogowej zatrzymano samochód osobowy marki Polonez Caro. Badanie alkomatem wykazało, iż 31 – letni mieszkaniec gm. Grajewo ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. - informuje KPP Grajewo

Komentarze (3)

pijanym zabierać samochody.ludzieco wy robicie ,przecież po drogach chodzą dzieci,a jak zabijesz takie dziecko i co wtedy.

a gdzie czwarty kierowca !!!

pewnie mieli 0,22 a policja jak zwykle górą ...
szkoda, że na siebie nie patrzą.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.