środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 27 komentarzy
  • 14671 wyświetleń

Nieszczęście w Dołęgach

We środę 6 czerwca 2007r o godz. 16.20 Policja otrzymała sygnał od dyspozytora Pogotowia Ratunkowego o nieszczęśliwym wypadku w Dołęgach k. Szczuczyna. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, iż pomocnik gospodarza z Dołęg Mariusz R. wracał ciągnikiem z przyczepką po wykonaniu prac w polu.

Jadąca razem 13-letnia dziewczynka zeskakując w pośpiechu z ciągnika wjeżdżającego na podwórko wpadła pomiędzy pojazd a przyczepkę i została przez nią przejechana. Niestety w wyniku doznanych obrażeń wewnętrznych córka gospodarza zmarła niedługo po zdarzeniu.

e-Grajewo.pl

Policja apeluje do rolników by starali się nie angażować dzieci do prac polowych. Jeżeli pomoc jest konieczna należy to czynić z rozwagą, zdwojoną czujnością nie narażając ich na niebezpieczeństwo.

Komentarze (27)

nieszczescie...... Dziewczynce niestety juz nic nie pomoze, a chlopaka SZKODA......

wyrazy współczucia dla rodziny tej dziewczynki.
Swoją drogą powinno się rolnikom prowadzić obowiązkowe szkolenia BHP z wyświetleniem (zdjęcia , filmy, okoliczności) wypadków w gospodarstwach rolnych zwłaszcza z udziałem dzieci. Rolnicy przy odbiorze dopłat unijnych, składaniu wniosków itp powinni przedstawić zaświadczenie o przejściu np 1-godzinnego szkolenia. Często takie wypadki są wynikiem płytkiej wyobraźni i braku przewidywania biegu rozwoju wypadków na 5 minut do przodu.

och mój Borze ........... =( ta dziewczynka zmarła.....Borze czemu nie pozwoliłeś jej skonczyć szkoły i żyć dłużej czemu czemu ??? Wyrazy najszczerszych kondolencji dla tej rodziny Szok

Tragedia...Współczucia dla rodziny tej dziewczynki

wyrazy wspolczucia dla rodziny tej dziewczynki(*)(*)(*)

Co za nieszzcęśćie ;(

do(+++) jesli nieznasz zycia na wsi i tego do czego sa zdolne dzieci to nie wypisuj glupot , wypadki byly , sa , i beda a jesli chodzi o bezpieczenstwo to gdyby ludzie na wsi nie musieli tyle godzin dziennie ciezko pracowac wypadkow w rolnictwie bylo by o wiele mniej zwlaszcza tych z udzialem dzieci.

:(:( [*][*][*]Wyrazu współczucia [*][*][*]szkoda dziewczynki :(:(

jeju co to sie wyprawia wspolczucia dla rodziny:(:(:(:(

nieszczęście. Wyrazy współczucia dla rodziny dziewczynki. Współczucie rownież dla tego chłopaka i jego bliskich. w momencie gdy ona wpadła pod ten ciągnik jemu się życie załamało. jemu i jego rodzinie.

dziecka miejsce powinno byc w domu a nie na polu czy w ciagniku

tragedia prawdziwa Dziewczyna nie zyje a chłopaka zapowiedzi u ksiedza 2 czerwca byly miał sie zenic teraz to juz po wszytkim żałoba całych Dołąg (*) niech spoczywa w pokoju !!

trzymaj sie Mariusz, wiem ze ci teraz będzie ciężko ale mysle ze wszystko sie ułozy ....Jestem razem z Tobą:)

wyrazy wspolczucia dla rodziny tej dziewczynki(*)(*)(*).
Znałem ją bardzo dobrze ponieważ mieszkam niedaleko okolic tej miejscowości. Jeszcze raz współczuje, (*)(*)(*)

Czytam te wasze komentarze i smuce się... Znam tą dziewczynkę... I poznałem też w ostatnim czasie Boga... Nie można obwiniać Boga za to co się stało... Pomyślcie sobie że ta dziewczynka jest teraz w Niebie... I zastanówcie się teraz jak wy żyjecie? Nie znacie dnia ani godziny waszej śmierci...

De mortuibus aut nihil aut bene; ...bądź Wola Twoja. Czy Jej życie byłoby piękne, dostatnie i szczęśliwe - nikt z Was nie byłby tego w stanie obiecać, pewnie większość nawet by się nią nie zainteresowała. Jakie jest Jej życie dzisiaj - wierzę, że lepsze!!!
Dzwon na Jej pogrzebie będzie bił dla nas, stukających te słowa.
ps. Zwracajcie uwagę na ortografię. Proszę - to nie boli.

Znałam ją była moją najlepszą przyjaciółką.A teraz gdy jej nie ma to niewiem co ja zrobie.Nie dociera do mnie ten fakt ze straciłam ją.Ale poprostu tak miało być

ASIA uczyła się w tej samej szkole była fajną koleżanką współczuję całej rodzinie za niespodziewaną śmierć ASI jestem zrozpaczona że nie będzie jej wśród nas na zakończenie roku szkolnego modlić się będę za nią

"ROLNICY" proszę nie robić zabawy z prac polowych i przy maszynach dla dzieci, troche wyobrażni, a będzie mniej wypadków.

wyrazy współczucia dla rodziny

Straszna tragedia. ASIA była fajną, wesoła koleżanką.Bardzo jest mi jej szkoda.Współczuje całej rodzinie Asi.

Wielka tragedia!!!!!!!!! nikt by sie nie spodziewała że Asia tak zakończy sfoje życie.Teraz zaczeło jej się lepsze życie w niebie.Bardzo mi jej szkoda.Rodzice Asi pamietajcie że ONA NADAL ŻYJE ALE W NIEBIE!!!!!!!!!!.JEST TAM JEJ LEPIEJ.Kiedyś wy sie nią opiekowaliście najlepiej jak potrafiliście a teraz Asia jest pod opieką Boga.

..... Przecierz to nie jest jego wina.....
+++++ to był nieszczęśliwy wypadek+++++
.............Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny Asi..............

to stało sie tak szybko nawet nikt nic nie wiedział przykro mi i szkoda mi ciebie asiu widocznie tak miało być .Mariusz nie obwiniaj sie
Dowiedziałam sie szybko bo moja babcia tam mieszka pa

DZIęKUJEMY ZA WSZYSTKIE CIEPłE SłOWA MAMY WIELKI żAL W SERCACH ASI NAM NIKT NIE ZWRóCI PROSIMY MóDLCIE SIę ZA NIą I ZA JEJ RODZINę Z POWAżANIEM RODZINA

była dobrą koleżanką z klasy szkoda mi jej współczucia dla jej rodziny...

Bardzo współczuję rodzine Asii. Była bardzo dobrą koleżanką. Bardzo ją lubiliśmy...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.