Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12666 wyświetleń

Niedokończony remont w 65

Szanowne e-Grajewo.
Mam prośbę do redakcji czy nie moglibyście zająć się sprawą okien w blokach na osiedlu Południe tzw. Alternatywy. Ponad miesiąc temu wymieniano tam okna na klatkach (bloki 65, 66) i do dnia dzisiejszego firma, która to robiła nie wykończyła swojej pracy. Okna nie są
zabezpieczone, pianka wystaje, kołki na wierzchu. Ktoś nie dopilnował swoich obowiązków. Ktoś ze spółdzielni nie odebrał wykonanego zlecenia.
Proszę o pomoc
MIESZKANIEC

Odpowiedź
W bloku 65 na os. Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa w Grajewie dokonała wymiany okien na klatkach schodowych i w wiatrołapach. Przy tym robione jest malowanie oraz usuwanie różnych usterek.

- Przerwy w pracy spowodowane są niekorzystnymi warunkami pogodowymi oraz wykonywaniem pilniejszych zadań. W jednej z klatek prace zostały już zakończone a w pozostałych obróbka (wycinanie pianki, pokrycie odpowiednim materiałem, malowanie) będzie robiona sukcesywnie i jak najszybciej, przpraszamy i prosimy o cierpliwość - informuje dział techniczny SMLW.

e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Z wizytą u wyjątkowej rodziny

Komentarze (10)

wez mieszkancu ..w pierwszej klatce jest juz wszytsko zrobione nie widziałes jak ładnie lokatorzy maja?naj[oerw zwroc uwage na to co jest zrobione ..

Te okna sa osadzone zgodnie ze sztuka budowlana -sa kołki montazowe, pianka uszczelniajaca, okno licuje ze ściana - - to widać.

Nie martw się w Bloku 46 taki sam syf zostawili i nie skączyli!!!!!!!!

u mnie w bloku too juz z 10 lat niee remontowali nic..wiec sie ciesz mieszkancuu zeee chociaz to jest..

gość z bloku 46 powinien wiedzieć że jego blok będzie też malowany wiec zamiast krytykować może lepiej się zainteresować co w moim bloku będzie robione

A co mnie obchodzi twoja pierwsza klatka... wazne ze reszta nie jest skonczona i powinni sie tym jak najszybciej zajac !!!

Dziękuję bardzo dla e-grajewo za zajęcie się sprawą! Na was zawsze można liczyć.
A do człowieczka z pierwszej klatki – to, że u Ciebie jest zakończone to mnie mało interesuje. To zaledwie procent całej pracy, którą należy wykonać.
A do spółdzielni – niekorzystne warunki atmosferyczne zaczęły się niedawno, a te okna to już około 3 – 4 tygodni straszą. Pewnie szybciej młodzież zapalniczkami wypali nadmiar pianki. A przy okazji poniszczą ramy i cały remont psu na budę.

Do Spoldzielni- ciekawe jakie to wazniejsze sprawy sa?? Moim zdanie jak sie za cos zabieracie to konczcie a nie odkladacie na "X czas".
Do Mieszkanca- Popieram ze nareszcie ktos poruszyl ten temat !!

w 66 w ogole nie zostaly wymienione okna.. !!! czekam z niecierpliwoscia na SMLW...

zeby większosc mieszkanców miała tak zrobiony remont w mieszkaniu, jak jest na klatce po remoncie,to by było dobrze.Im wiecej sie robi ,tym wicej ludzie marudzą,tak juz jest z ludzmi w Grajewie.spytajcie sie mieszkańcow ADM to wam odpowiedzą jakie u nich są prowadzone remonty to zaczniecie doceniac prace a nie tylko krytykowac .Widząc osiedla w innych miejscowościach ,to u nas w grajewie jest błysk ,tylko żeby jeszcze ludzie chcieli dbac o pożądek na osiedlu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.