czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 12985 wyświetleń

Nie ma mocnych na SP nr 2

Spory sukces osiągnęli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Grajewie podczas Wojewódzkich Konkursów w Białymstoku. Dariusz Rogiński i Mateusz Klimaszewski zostali laureatami zmagań z historii oraz matematyki.   
 
W rozegranych na początku marca zawodach w szkołach podstawowych w Białymstoku najlepiej zaprezentował się Dariusz Rogiński, który został laureatem konkursów z matematyki oraz historii.  

- Lubię rozwiązywać zadania umysłowe z matematyki. Interesuje mnie również historia Polski, szczególnie ciekawe jest średniowiecze. Po szkole poświęcam ok. dwóch godzin na naukępowiedział Dariusz Rogiński, uczeń VI b

W finałowym konkursie matematycznym udział wzięli także Marek Milcarz (VI b) i Michał Olszewski (VI c). Laureaci konkursów w nagrodę oprócz dyplomów, zostaną zwolnieni ze sprawdzianu po szóstej klasie.

Do finałowego konkursu z języka angielskiego zakwalifikowali się także Adrianna Jagielska oraz Maciej Pisowacki (oboje z VI a).

- Bardzo nie lubiłam j. angielskiego, więc w drugiej klasie mama wysłała mnie na korepetycje. Teraz myślę, że naprawdę warto było i planuję coś z tym w życiu zrobić. Na przykład wyjechać do USA i zostać projektantką mody - powiedziała Adrianna Jagielska. 

Z sukcesów uczniów zadowolona jest dyrektor placówki Urszula Mazurek, która podkreśla, że to największe osiągnięcia dzieci podczas jej kadencji.

- Ostatnich laureatów konkursów wojewódzkich szkoła miała jeszcze przed wprowadzeniem gimnazjów. Warto podkreślić zaangażowanie nauczycieli, którzy włożyli mnóstwo sił w pracę z dziećmi  – powiedziała zadowolona dyrektor szkoły.


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (15)

Gratuluję nauczycielom! brawo!

Fantastycznie ale super uczniowie! Pozazdrościc im szkoły a szkole takich uczniów

czemu ja nie zostalam zwolniona z testu to nie fer ;/;/

zachecic ucznia do systematycznej pracy, to wielki sukces!!!!!

gratulacje dla p. Urszuli Mazurek za świetnie dobrną i przygotowaną kadrę nauczycieli.

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!:*:*
POZDROWIENIA DLA KOCHANEJ BYLEJ WYCHOWAWCZYNI PANI BOGUSI KIERSZNOWSKIEJ:*:*

Zdolni uczniowie to "ozdoba szkoly".
Gratulacje uczniom i nauczycielom SP2 oraz dyrekcji, którzy dbają o to, by zdobyć sukces.!

inne szkoły też miały swoich laureatów w konkursach. może o tym warto też napisać...

Gratulacje dla nauczycieli i rodziców, że maja takie zdolne i pracowite dzieci

Gratulacje dla uczniów i nauczycieli SP 2!

Ada gratuluję ;]

Ekstra...ale ja nie mam co zazdroscic bo sama sie ucze w Sp nr 2 :D:D A szczegolnie lubie panią dyrektor.....

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZCZEGULNIE DLA PANI MAZUREK I PANI KONERT ZA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO UCZNIÓW Z PRZEDMIOTU MATEMATYKI

SpoX jest moja szkoła i ją bardzo lubię

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.