Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 14706 wyświetleń

NFZ w Grajewie

11 października 2007 roku w sali konferencyjnej Urzedu Mista w Grajewie odbyła się z inicjatywy Starosta Powiatu Grajewskiego oraz Dyrektor Szpitala Ogólnego  Grajewie konferencja w sprawie zasad kontraktowania usług medycznych na rok 2008. Na spotkanie przybyli dyrektorzy szpitali, pracowniczy służby zdrowia,  samorządowy oraz zaproszeni goście.

Konferencję poprowadzili:
- Wiceprezes NFZ Dariusz  Wasilewski
- Prezes Oddziału Podlaskiego NFZ Jacek Roleder

e-Grajewo.pl

 

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (1)

Pan Wiceprezes NFZ Dariusz Wasilewski już na wstepie powiedział ,, Jednakowa cena punktu w całym kraju jest absurdem" - DLACZEGO??? W naszym regionie wszystko jest droższe np. chleb, węgiel, prąd a NFZ wycenia punkt kontraktowy w służbie zdrowia o wiele niżej niż w innych regionach kraju. Pytam się więc dlaczego? Składki płacimy takie same a pieniądze, które dostajemy na naszą służbę zdrowia są o wiele niższe niż w innych regionach kraju. Moim zdaniem fakt ten można wytłumaczyć tylko w jeden sposób : Polska A i Polska B , oczywiście zaliczamy się do tej drugiej kategorii.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.