Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 14125 wyświetleń

Napadli, okradli i uciekli

Grajewscy policjanci już po kilkunastu minutach od zdarzenia zatrzymali dwóch sprawców kradzieży rozbójniczej. Okazało się, że jeden z nich był dodatkowo poszukiwany przez prokuraturę.

12 listopada br. tuż po godzinie 8.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie poinformowany został przez 32-letniego mieszkańca miasta, że został on napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawcy grożąc mu i szarpiąc go za ubranie zażądali wydania pieniędzy. Następnie napastnicy ukradli 32-latkowi 400 złotych i uciekli. Powiadomieni o całym zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania.

Już po około 15 minutach funkcjonariusze zauważyli dwie osoby odpowiadające rysopisowi sprawców. Mężczyźni widząc mundurowych zaczęli uciekać. Jednak po krótkim pościgu zostali zatrzymani. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Grajewa w wieku 30 i 31 lat. Obaj byli pijani. Badanie alkomatem wykazało, że mieli od 1,2 do ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że starszy z nich kilka dni wcześniej na terenie miasta dokonał kradzieży sklepowej i jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Grajewie.

Teraz grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
KWP w Białymstoku


Komentarze (13)

ten drugi to odrazu widac kto to chyba nie trzeba mowic

czemu pyskow bydla nie pokazuja????

Powinno pokazywać się twarze bandytów (po udowodnionej winie) w celu ostrzeżenia potencjalnych ofiar. Pracuję w sklepie i chciałbym wiedzieć kogo powinnam się obawiać i reagowa

ROZBÓJ, a nie kradzież rozbójnicza... !

jacy bandyci chlopaki chcieli troche zarobic.

jak wiesz kto to to napisz ,bo mnie to ciekawi

zaradne chlopaki

bo tobie nie trafili. dla tego łatwo głupoty mówić.

im mniej wiesz tym lepiej śpisz BOGEMAN

patologia. brak słów.

zeby mieli w miare dobrze platna prace nie zrobili by tego

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.