Wiadomości

  • 21 komentarzy
  • 15498 wyświetleń

Napad na pl. Niepodległości

W nocy z 24/25 września grupa ok. 10 osób uszkodziła samochód marki Opel Vectra. Policjanci zatrzymali 3 sprawców. Trwają czynności zmierzające do ustalenia pozostałych sprawców oraz okoliczności zdarzenia.

Ok północy dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, iż na ul. Plac Niepodległości w Grajewie doszło do uszkodzenia samochodu. Grajewianin parkując samochodu na pl. Niepodległości został zaatakowany przez grupę ok. 10 osób. Napastnicy kopali, rzucali kamieniami i innymi  przedmiotami w samochód. Sprawcy dokonali licznych uszkodzeń samochodu. Straty oszacowano na 2000 zł. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia jednakże wandali nie było. Ustalono 3 sprawców 22, 23 i 33 letnich mieszkańców Grajewa. Po przeszukaniu mieszkań sprawców ujawniano kij bejzbolowy, butle z gazem oraz broń pneumatyczną. Sprawcy zostali zatrzymani. Za uszkodzenie mienia grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz pozostałych sprawców.

Prosimy wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na powyższy temat bądź były świadkami zdarzenia o  kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie pod numerem telefonu 086 273 03 33 bądź 997 lub 112.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI w Grajewie

 

(fot.e-Grajewo.pl)

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (21)

Silni grupą, a pojedynczo każdy z nich by w majty nasrał!. Bohaterzy w grupie. Kupa debili!

A le jaja jeden pijany z drugim kopa dal w samochud i juz napad zrobili ztego troche do przesady to.

pewnie wojna z plagą temu zawiniła stare chłopy a głupie jak but!!na h.. to sie ganiac za robote sie wziac a nie szukac szczescia powinni takim za kare dawac ulice zamiatac i kible czyscic to by sie nauczyli a jak nie chca to do kicia moze by to do nich przemówiło i plaga i centrum i wikta powinni byc pod obserwacja a nie wyjsc strach bo niewiadomo sie skoksuja i głupieja wstyd dla miasta!!

co tusiu sie doigral napadli go biednego ciekawe czy on to taki aniolek byl jak napadal na innych .

Napastnicy kopali, rzucali kamieniami i innymi przedmiotami w samochód.
Straty oszacowano na 2000 zł.

co?

bardzo dobrze wyrywać chwasty ....

To już w domu nie wolno mieć butli z gazem........

No istną parodie robią i nic więcej

a czy ktos napisal, ze nie wolno? i ze zostana za to ukarani?

Policja powinna bardziej przyłożyc się i sprawdzić tych co napadli i napadniętego.Czy nie czas aby policja zajeła sie czyszczeniem miasta z takich elementów?Jeśli są to tzw chwasty to może czas się ich pozbyć.Jesienne porządku mogą posłużyć ku temu.Z poważaniem.

niedługo "sprzątanie świata"
moznaby i posprzątać miasto z takiego *******

rycerze forum pasowani berłem haha :D

co mi wiadomo to Karkonosze tak potrafią jak w tym przypadku z ukrycia zaatakować to pewnie nie jest ich pierwszy wybryk niedawno tez zaatakowali chłopaka na Cetrum było ich z 20stu czy oni majo jakiś honor moim zdaniem nie,jakPSY atakują wataho z znienacka to koty muszą sie bronic to oczywiste prawda .

zajmijcie sie robota a nie tworzeniem bzdur?plotkarze

Czemu w innych miastach centrum jest ich duma, a my mamy w centrum coś takiego jak PLAGA nazwa w pełni zasłużona. Jak chcą tak żyć to niech rżyja ale przenieść ten bajzel na obrzeża miasta a nie w centrum jeszcze na skrzyżowaniu dwóch głównych drug żeby każdy przejeżdżający widział co to za miasto.

grajewska Plaga,to tak jak w WARSZAWIE Praga

toz PLAGE nazywaja warszawskim podworkiem a chodzi wlasnie o warszawska Prage dobrze ze Jeszcze nie strzelaja do siebie na wzajem

@nit@ poczytaj sobie ksiazki Grzesiuka ,bedziesz wiedzial jaka byla warszawska Praga

plaga była i bedzie he he to tylko marzenia zeby ją zburzyli:):)

centrum i plaga zawsze bendzie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.