Sport

  • 3 komentarzy
  • 6828 wyświetleń

Najlepszy w województwie

Dawid Chludziński awansował do turnieju głównego II GPP w Radomiu

Najmłodsi adepci tenisa stołowego województwa podlaskiego   Dzień  Święta Niepodległości uczcili startując w II Grand Prix Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym. W obecności trenerów , licznie przybyłych rodziców i kibiców w hali sportowej SP 49 w Białymstoku rozegrano II turniej na szczeblu województwa , który był eliminacją do II Grand Prix Polski.

Swoją przynależność do najlepszych w województwie potwierdził zawodnik MLUKS  MOSiR Grajewo –Dawid Chludzński, który wywalczył  2 miejsce . Swoją grą Dawid udowodnił ,że jest najlepiej  wyszkolonym pod względem gry technicznej  zawodnikiem woj. podlaskiego   w tej kategorii wiekowej. W turnieju tym wystąpił  młodszy kolega  klubowy Dawida – Cezary Kozłowski , który zanotował swój najlepszy start w turnieju wojewódzkim , zajmując miejsce w pierwszej ósemce. Dawid Chludzinski wywalczył w ten sposób awans do turnieju głównego  II Grand Prix Polski Żaków , który rozegrany zostanie w Radomiu w dniach 22-24.01.2016 r.

Najlepsze żaczki i żacy II G.P.Woj .

Żaczki : 1.miejsce      – Alicja Jarkowska          – UKS DOJLIDY Białystok / awans do II GPPolski/

               2.miejsce     – Martyna Gąsiewska   – UKS KOKiS  Kolno         / awans do II GPPolski /

                3.miejsce    - Zuzanna Połomska     – UKS  KOKiS Kolno

           

Żacy :   1.miejsce  - Szymon Dąbrowski   -  UKS TS Płomień Dobrzyniewo / awans do II GPPolski/  

                          2.miejsce  - Dawid  Chludzinski   - MLUKS  MOSiR Grajewo           /awans  do II GPPolski/

                         3.miejsce  - Michał Konopka           - UKS TS Płomień Dobrzyniewo                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

niedziela, 5 lutego 2023

MOSiR - ferie z tenisem stołowym

Komentarze (3)

Brawo najmłodsi tenisiści , po pierwszoligowcach z Grajewa co grają w I lidze w Białymstoku rośnie następne pokolenie mistrzów tenisa stołowego .......
Kolno też górą - gratulacje...............

Na czym jak na czym, ale Skibnieski to chyba się zna na tenisie stołowym. Jeszcze za moich czasów chłopacy świetnie grali. Przykro tylko było jak, w innych dyscyplinach sportowych wybierani byli na zawody, albo wysocy, albo dobrzy w czymś inny np bieganiu, bo po co szukać kogoś innego (talentu) jak już się ma obsadę i cały czas ci sami. A potem jakieś nagrody za wielkiego sportowca, który wygrał jakieś zawody w bieganiu, a był mierny w siatkówce bo nie wiedział co to piłka, ale i tak jeździł na wszystko. Nie wiem jak jest teraz, ale lipa była bo nie było podziału na dyscypliny sportowe i na włefistów którzy mają o nich jakieś pojęcia, bo jeden naciskał na tenis stołowy a drugi na coś innego (nie wspominając, że mało który znał się na czymś)

gdzie jest mój komentarz!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.