sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13465 wyświetleń

Najlepszy w swoim zawodzie !

W dniach 18 i 25 kwietnia (finał) 2008 roku w Zespole Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Łomży odbyła się III edycja Wojewódzkiego Konkursu "Najlepszy w zawodzie: Mechanik Pojazdów Samochodowych".

W gronie 36 startujących uczniów z 18 szkół zawodowych województwa podlaskiego (m.in. z Łomży Zambrowa, Augustowa, Kolna, Białegostoku) uczeń III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Szczuczynie Jarosław Modzelewski zajął bardzo dobre VI miejsce. Opiekunem Jarka jest p. Marek Konopka.

Gratulujemy! Ryszard Klimczak, e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (5)

Brawa dla chłopaka za odpowiedzialne podejście do przyszłego zawodu. Spora grupa uczniów przystepuje jednak do nauki tego zawadu chyba z przypadku, a takim to nawet jak skończą szkołę to strach nawet zlecić wymianę koła lub oleju w pojeździe, nie mówiąc o poważniejszej naprawie.

Brawo... odpowiedzialny zawod!!!! fajnie ze chlopak do tego zawodu podszedl w taki sposob.. chyba nie bierzemy uwagi na to ze "grzebiac" przy samochodzie przyczyniamy sie albo do bezpieczenstwa na drodze albo i nie.... oby wiecej takich profesjonalnych ludzi...

Gratulacje dla chłopaka bo to on chyba jako jedyny z tej szkoły wszedł do finału tego konkursu. Brawo!!!!!!

Teraz wiem, komu powierzyć moje czterokołowe "Maleństwo" :)

No, no Jarek postarałeś się chłopie!!! Gratulacje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.