Oferty i promocje

Najlepszy start w przyszłość

ZESPÓŁ SZKÓŁ
W WOJEWODZINIE
im. ks. Jana Krzysztofa Kluka

 

Technikum

Technikum: Nauka trwa 4 lata i kończy się maturą oraz egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Absolwenci po zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe uzyskują tytuł technika danej specjalności i otrzymują międzynarodowy certyfikat – „EUROPAS”
Wykształcenie w zawodach:

Technik budownictwa
Technik hotelarstwa
Technik żywienia i usług
gastronomicznych
Technik ekonomista
Technik rolnik

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Szkoła Zawodowa (wielozawodowa):
Nauka trwa 3 lata. Praktyczna nauka zawodu realizo-wana jest w zakładach pracy. Absolwenci mogą kon-tynuować naukę w technikach i liceach uzupełniają-cych.
Kształcimy w zawodach: piekarz, cukiernik, kucharz, sprzedawca, fryzjer, ogrodnik, monter zabudowy i ro-bót wykończeniowych w budownictwie, murarz-tynkarz, stolarz, ślusarz, monter operator pojazdów rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, wę-dliniarz, betoniarz-zbrojarz, elektromechanik, rolnik, monter-elektronik, kamieniarz, elektromechanik po-jazdów samochodowych, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych.

 

poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Wielkie otwarcie sezonu wiosennego 2024!

sobota, 20 kwietnia 2024

Victorio Grajewo - rabat 30% do 31 maja

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.