Sport

  • 1 komentarzy
  • 10469 wyświetleń

Najlepsi zawodnicy w LA

L.p.

Osoby, które awansowały z powiatu grajewskiego na Półfinał Wojewódzki, który odbędzie się w Białymstoku

Rok ur.

Szkoła

Konkurencja

Numer startowy

 

Dziewczyny: 100m.

       

1.

Karwowska Paulina

96

Wąsosz

100m

 

2.

Karwowska Agnieszka

97

Wąsosz

100m

 

3.

Niecikowska Magda

97

PG 2

100m

 

4.

Łepkowska Aneta

98

Danówek

100m

 

5.

Karwowska Anita

98

Wąsosz

100m

 
 

300m

       

1.

Karwowska Agnieszka

97

Wąsosz

300m

 

2

Karwowska Anita

98

Wąsosz

300m

 

3.

Karwowska Paulina

96

Wąsosz

300m

 

4.

Niecikowska Magda

97

PG 2

300m

 

5.

Milewska Weronika

97

PG 2

300m

 
 

600m

       

1.

Rogowska Magda

98

PG 2

600m

15

2.

Poniatowska Milena

96

Rajgród

600m

183

3.

Turowska Paulina

97

PG 2

600m

9

4.

Karwowska Marta

98

Wąsosz

600m

184

5.

Łempicka Marlena

98

Wąsosz

600m

185

 

1000m

       

1.

Orzechowska Dominika

96

PG 2

1000m

2

2.

Babul Izabela

97

PG 2

1000m

13

3.

Niełacna Patrycja

97

PG 2

1000m

7

4.

Kleszczewska Weronika

97

Wąsosz

1000m

186

5.

Kalinowska Agnieszka

96

Danówek

1000m

187

 

Kula 3kg

       

1.

Arciszewska Katarzyna

96

Wąsosz

Kula 3Kg

 

2.

Wronko Urszula

98

PG 1

Kula 3Kg

 

3.

Bukowska Aneta

96

Rajgród

Kula 3Kg

 

4.

Karwowska Justyna

97

Danówek

Kula 3Kg

 

5.

Stankiewicz Magda

96

Rajgród

Kula 3Kg

 
 

W dal

       

1.

Kaczmarek Magdalena

96

PG 2

W dal

 

2.

Kowalewska Magda

97

Wąsosz

W dal

 

3.

Kołowska Magdalena

96

Rajgród

W dal

 

4.

Smolińska Katarzyna

96

PG 1

W dal

 

5.

Olechowska Monika

96

Danówek

W dal

 
 

Wzwyż

       

1.

Gładkowska Karolina

97

PG 1

Wzwyż

 

2.

Pieńczykowska Oliwia

96

Rajgród

Wzwyż

 

3.

Szumska Karina

96

Rajgród

Wzwyż

 

4.

Brzostowska Karolina

96

PG 2

Wzwyż

 

5-6.

Modzelewska Natalia

98

Danówek

Wzwyż

 

5-6.

Szarnecka Patrycja

98

Danówek

Wzwyż

 
 

Oszczep

       

1.

Lenczewska Katarzyna

96

PG 3

Oszczep

 

2.

Wronko Urszula

98

PG 1

Oszczep

 

3.

Socha Karolina

96

PG 3

Oszczep

 

4.

Purwin Katarzyna

97

PG 3

Oszczep

 

5.

Brzósko Monika

96

PG 1

Oszczep

 
 

Dysk

       

1.

Arciszewska Katarzyna

96

Wąsosz

Dysk

 

2.

Malinowska Justyna

96

PG 3

Dysk

 

3.

Kazberuk Aleksandra

96

PG 3

Dysk

 

4.

Ołdakowska Sylwia

96

Wąsosz

Dysk

 

5.

Gorący Kinga

96

PG 2

Dysk

 
 

4x100m

       

1.

Wąsosz

 

Wąsosz

4x100m

 

2.

PG 2

 

PG 2

4x100m

 

3.

Rajgród

 

Rajgród

4x100m

 

4.

Danówek

 

Danówek

4x100m

 

5.

PG 1

 

PG 1

4x100m

 
 

100 ppł

       

1.

Byl Patrycja

97

Wąsosz

100ppł

 

2.

Kowalewska Paulina

97

Wąsosz

100ppł

 
 

300 ppł

       

1.

Karwowska Justyna

97

Danówek

300ppł

 

2.

Gardocka Agnieszka

97

Wąsosz

300ppł

 

3.

Kosińska Martyna

98

Wąsosz

300ppł

 

4.

Kowalewska Paulina

97

Wąsosz

300ppł

 

5.

Malinowska Małgorzata

98

Danówek

300ppł

 
 

młot

       

1.

Dąbrowska Sylwia

96

PG 2

młot

 

2.

Gorący Kinga

96

PG 2

młot

 

3.

Romanowska Jesika

97

PG 2

młot

 

4.

Arciszewska Katarzyna

96

Wąsosz

młot

 

5.

Ołdakowska Sylwia

96

Wąsosz

młot

 

6.

Czyżewska Alicja

98

Wąsosz

młot

 
 

Chód 3 km

       

1.

Grabowska Magda

96

Danówek

chód

207

2.

Wójcicka Kamila

97

Danówek

chód

208

3.

Bagińska Natalia

98

Wasosz

chód

209

4.

Puławska Karolina

98

PG 3

chód

210

5.

Szycik Natalia

98

PG 1

chód

211

6.

Laszczkowska Justyna

96

PG 1

chód

212

 

Chłopcy: 100 m

       

1.

Gbur Sebastian

97

PG 2

100m

 

2.

Zawadzki Marcin

97

Rajgród

100m

 

3.

Budny Paweł

96

PG 3

100m

 

4.

Pługów Damian

96

Wąsosz

100m

 

5.

Strzelczyk Jakub

98

PG 2

100m

 
 

300m

       

1.

Gbur Sebastian

97

PG 2

300m

 

2.

Łaguna Rafał

96

PG 2

300m

 

3.

Strzelczyk Jakub

98

PG 2

300m

 

4.

Maciorowski Jan

97

Danówek

300m

 

5.

Jagielski Jacek

97

PG 3

300m

 
 

600m

       

1.

Lekienta Grzegorz

96

Rajgród

600m

188

2.

Bołonkowski Rafał

98

Danówek

600m

189

3.

Deroń Adrian

98

PG 2

600m

7

4.

Chrzanowski Patryk

97

Wąsosz

600m

190

5.

Łowczykowski Adrian

96

Danówek

600m

191

 

1000m

       

1.

Sokołowski Maciej

97

Danówek

1000m

192

2.

Bronakowski Kamil

96

Rajgród

1000m

193

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (1)

czy dobrze zrozumiałam- chłopców ani w pchnięciu kulą, ani w skoku w wzwyż ani...itd. nie zobaczymy w Białymstoku? Dziwne to...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.