niedziela, 14 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 14632 wyświetleń

Nagrodzeni Laureaci z LO

Bożena Bogdan, Marlena Pisanko i Katarzyna Dobrzycka – uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie zostały laureatkami Konkursu "Program Operacyjny Kapitał Ludzki Twoją szansą". W dniu 10 lutego 2010 r. na uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbyła się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku otrzymały cenne nagrody rzeczowe. Konkurs zorganizowano w trzech Regionalnych Ośrodkach Europejskiego Funduszu Społecznego tj. w Białymstoku, Suwałkach i Łomży, w dwóch kategoriach: dla uczniów gimnazjów (kategoria I) i szkół ponadgimnazjalnych (kategoria II) na najlepszą pracę w formie fotoreportażu i plakatu o tematyce związanej z Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki oraz Europejskim Funduszem Społecznym.


 Komisja Konkursowa przy Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku oceniła prace konkursowe wszystkich trzech Ośrodków i spośród tych, które zostały zgłoszone do Ośrodka łomżyńskiego uznała za najlepszy fotoreportaż Bożeny Bogdan i przyznała jej I miejsce.  Również wyłoniła cztery najlepsze prace w formie plakatu, drugie miejsce przyznając Marlenie Pisanko, a trzecie Katarzynie Dobrzyckiej. Warto podkreślić, iż najwięcej laureatów w kategorii II było wśród uczniów LO w Grajewie.

Gratuluję laureatom i życzę powodzenia w kolejnych konkursach i olimpiadach -  Krystyna Wyłuda.

Komentarze (10)

nasza Kasia! Gratulacje...

Gratulacje dla Pani Krystyny i jej uczniów.

Gratulacje Kochani! Tak trzymać :)

Ooo... Super ! Gratuluje dziewczyny :D

Gratulacje Marleno!

Brawo Bożena ;D

Śliczne zdjęcia :)

gratuluje wygranej bożenko:*

Dziękujemy Państwu za wszystkie komentarze oraz gratulacje.

nie sposób pogratulować Pani Krysi i życzyć dalszych sukcesów

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.