niedziela, 26 maja 2024

Sport

  • 23 komentarzy
  • 12704 wyświetleń

Nabór do klasy sportowej

 w PG2 im. Sybiraków w  Grajewie       

Staraniem Dyrekcji Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Grajewie od nowego roku szkolnego 2007/2008 w gimnazjum powstanie klasa sportowa. Utworzenie jej jest możliwe dzięki sponsorowaniu oraz objęciu patronatem przez  Spółdzielnię Mleczarską „MLEKPOL” w Grajewie. 

Zapraszamy uczniów uzdolnionych sportowo i chcących rozwijać swoje umiejętności do podjęcia nauki w naszym gimnazjum. Szkoła dysponuje zapleczem sportowym i zatrudnia wykwalifikowaną kadrę nauczycielską.

Uczniom oferujemy:
 możliwość korzystania z hali MOSiR i jej wyposażenia,
 udział w zawodach i obozach sportowych,
 możliwość korzystania z posiłków w stołówce SP 2,
 zakwaterowanie w internacie przy ZS nr 1. 

          Podania należy składać w sekretariacie szkoły przy ul. Mickiewicza 1 w Grajewie. Do podania należy załączyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kształcenia się w klasie sportowej oraz zgodę rodziców.  Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły lub pod numerem telefonu: 086/272-62-25.

środa, 22 maja 2024

Grajewo. ZERÓWKA CUP 2024!

Komentarze (23)

no to juz CI którzy nie są w lkasie sportowej to co z nimi zrobićie?? juz teraz nie będzie z nich żadnego porzytku??!!

a jak ktoś jest uzdolniony sportowo i jest w 2 klasie to co??

Ciekawa jestem ile tam będzie godzin sportowych i czy trenowana będzie siatkówka !

10 godzin tygodniowo na grupę i będzie siatkówka dla dziewcząt i chłopców

a jak ktos juz oddal podanie do innej szkoly to co teraz,i czy bedo treningi na macie zapasniczej?????????????

my nie mamy normalnego wf w naszym gimnazjum brakuje piłek a ta klasa zbierze nam wszystko hale mamy raz na tydzien 1/3 to będziemy szlifować podwórko dzięki ci dyrekcjo pg 2

no fajnie... to bedziemy mieli w-fy teraz... ciekawe gdzie, jak klasa sportkowa zajmie nam sale i halę, którą i tam mamy bardzo rzadko .. >.

to nie jest uczciwe ta klasa bedzie miala wszystko hale i dobry sprzet a nawet obozy . ja w przyszlym roku bede w 2 gim. i my to mamy tylko stare pilki a w-f to mamy tylko na tej malej salce w szkole lub czasami w parku a na hali to w tym roku ani razu nie bylismy. znowu na w-f to tylko gramy w siate a nie dlugo bedziemy biegac przeciez to sie nudzi nie mozna by bylo pograc w nozno na boisku bo przeciez od czego ono jest i tak tam nauczyciele nie chodzo wiec mozna by bylo na nie se pojsc

"Szkoła dysponuje zapleczem sportowym" tak? Od kiedy? Czy chodzi Pani Dyrektor o te kilka zużytych piłek,jedną salę i boisko z jedną,rozwaloną bramką,a do tego "wspaniała" bieżnia.Ajj ciut nie stadion narodowy.Boshh trzeba być ślepym,żeby tak pisać.I wspaniałe rzeczy oferujecie uczniom np. obiady w sp2,fajnie będzie mógł sobie obiad człowiek zjeść.Zwykły uczeń w zwykłej klasie nie może?Jakbym jeszcze raz mogła pójśc do gimnazjum,to skusiłabym się na tą klasę tylko ze względu na te posiłki buhahahaha.A no i na zawody będzie można jeździć,no tak do tej pory to był rarytas,nikt nie jeździł.No rzeczywiście parada atrakcji.A po co będzie ta klasa?Gdzie uczeń będzie mógł dalej rozwijać swoje umiejętności?Bo nie każdy da sobie radę np. w jednostce,gdzie jest profil sportowo-obronny.Decyduje się Pani na taką klasę,a jest przygotowany projekt zajęć,dyscyplin?Są szatnie i prysznice,w których będzie można przygotować się do lekcji po wf,czy uczniowie będą,przepraszam za brzydkie wyrażenie,śmierdzieć na lekcjach w zimę,przy zamkniętych oknach i w lato,w upale.Moim zdaniem ktoś powinien jeszcze raz zastanowić się nad tą decyzją i jeśli na serio jest ona dobra,to najpierw trzeba przygotować warunki,a potem wyznaczać termin.

Ludzie, nie narzekajcie. Dobrze, że coś się rusza w mieście.

Szanowna dyrekcjo proszę zadbać najpierw o istniejące obiekty sportowe a póżniej pomyśleć jeśli to możliwe o zorganizowaniu klasy sportowej .Boisko i teren przyległy nie zachęca do uprawiania sportu, nic nie jest przygotowane aby ten nabór był uwięńczony sukcesem. ...Życzę powodzenia.

Wszystkie dzieci są nasze, rodzice też są gospodarzami szkoły, może by przyszli w sukurs dyrekcji. Nie macie w szkole cudów - to źle, jak się coś robi to też źle. Możnaby powiedziec "Dyrekcjo - zastanówcie się czy warto", ale przecież ...wszystkie dzieci są nasze.

niech gdzies blizej to szkole zrobią bo by duzo chlopców poszło z sp4 w G-wie ale majo za daleko

hehehe wasza strata ze daleko

Z tego co wiem-to trenowac będzie sie głownie siatkówkę.Piłki się znajdą{sponsor}.Zachęcam dziewczyny i chłopców mających predyspozycje do uprawiania siatkówki {wzrost, ogóla sprawność] do zgłaszania się do tej klasy.

teraz jak jest nowa pani dyrektor to klasa sportowa upadnie pewnie sponsor sie wycofa

Słabizna, nie wiem kto pójdzie do takiej klasy znam szkoły w których także są klasy sportowe one tam mają warunki a nie to co w tej dziurze

Nie rozumiem was!!! jak ktos chce cos dla was zrobic to wy zawsze macie jakies glupie problemy...wszystko jest na miejscu i taka klasa powinna ruszyc...a teraz jak jest nowa pani dyrektor to napewno ruszy i bedzie dobrze jej sie powodzic...

mogli ro klasę szybciek zrobić!!!!!!!!!1

w pG1 tes ma być klasa spOrtOwa;d ;] cOol;*:))

Weście wy nie narzekajcie.. nie wiecie jak jest w pg3!! nie ma sali, NIC!! a jak jest w-f to BIEGAnie lub nudzenie sie na materacach !! =/ to ma być w-f dajcie spokuj !!!!!! żal... ja nie wiem co te MIASTo wyprawia zamiast zbudować na pg3 sale!

no ta z tym ze wy musicie na w-fie biegac to lipnie ale posiedziec na materacach to czasami dobrze

hehehehe takimi bzdurami jak klasa sportowa to wy sie zajmujecie najlepiej by bylo zeby Mlekpol odremontowal szkole bo mają bużo kasy ale tylko dla siebie na potrzeby wlasne a nie dla szkoly ktora wymaga remontu w środku bo na zewnatrz jako tako wyglada najlepiej aby drektorka nie oszukiwala ludzi i niezachęcała nikogo do przyjsscia do tego gimnazjum bo poprostu jest ochydne jak ta drektorka.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.