niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10821 wyświetleń

Na chirurgii spokojnie

Zimą dla mieszkańców, szczególnie tych starszych największym problem są oblodzone chodniki i przejścia dla pieszych. W tym okresie wielu z nich trafia do szpitala z urazami rąk, nóg oraz głowy.

Jak poinformowała nas jedna z pielęgniarek oddziału chirurgii Szpitala Ogólnego w Grajewie – na razie nie odnotowano ofiar ataku zimy, z którym wiążą się oblodzone chodniki i ulice  – W weekend i poniedziałek na oddział nie trafił żaden pacjent z urazami typowymi po poślizgnięciu się na oblodzonej powierzchni.

Jednak to dopiero początek takiej zimy. Jak przewidują meteorolodzy opady śniegu, wiatr i mróz utrzymają się przynajmniej do końca tygodnia. Warto w tych dniach zaopiekować się ludźmi starszymi - zrobić zakupy, zapewnić opał, odśnieżyć schody.

e-Grajewo.pl   

Komentarze (3)

to bardzo dobrze ze nikomu nic sie nie stalo. Ale ciekawe ile taka sytuacja potrwa!!! wystarczy wyjsc na ulice i co zobaczymy??? Gdzie są solarki, gdzie piaskarki??? w niektorych czesciach miasta nawet przejsc nie mozna! Wstyd!!!!!

co prawd, to prawda. Niestety opuścili nas nasi wnukowie i wnuczęta, zasilili rzeszę rodaków szukających pieniędzy i szczęścia w Irlandii. Cóż może sąsiad dołoży mi do pieca.

trzeba zebrać tych wszystkich niebieskich nosów,wręczyć im łopaty niech odśnieżają i posypują chodniki .korzyść obustronna i dla miasta i dla nich,chociaż nie zmarzną.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.