Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10618 wyświetleń

Na chirurgii spokojnie

Zimą dla mieszkańców, szczególnie tych starszych największym problem są oblodzone chodniki i przejścia dla pieszych. W tym okresie wielu z nich trafia do szpitala z urazami rąk, nóg oraz głowy.

Jak poinformowała nas jedna z pielęgniarek oddziału chirurgii Szpitala Ogólnego w Grajewie – na razie nie odnotowano ofiar ataku zimy, z którym wiążą się oblodzone chodniki i ulice  – W weekend i poniedziałek na oddział nie trafił żaden pacjent z urazami typowymi po poślizgnięciu się na oblodzonej powierzchni.

Jednak to dopiero początek takiej zimy. Jak przewidują meteorolodzy opady śniegu, wiatr i mróz utrzymają się przynajmniej do końca tygodnia. Warto w tych dniach zaopiekować się ludźmi starszymi - zrobić zakupy, zapewnić opał, odśnieżyć schody.

e-Grajewo.pl   

piątek, 24 marca 2023

Kiermasz Wielkanocny (01.04)

piątek, 24 marca 2023

Kondolencje p. Turowskim

Komentarze (3)

to bardzo dobrze ze nikomu nic sie nie stalo. Ale ciekawe ile taka sytuacja potrwa!!! wystarczy wyjsc na ulice i co zobaczymy??? Gdzie są solarki, gdzie piaskarki??? w niektorych czesciach miasta nawet przejsc nie mozna! Wstyd!!!!!

co prawd, to prawda. Niestety opuścili nas nasi wnukowie i wnuczęta, zasilili rzeszę rodaków szukających pieniędzy i szczęścia w Irlandii. Cóż może sąsiad dołoży mi do pieca.

trzeba zebrać tych wszystkich niebieskich nosów,wręczyć im łopaty niech odśnieżają i posypują chodniki .korzyść obustronna i dla miasta i dla nich,chociaż nie zmarzną.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.