Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11766 wyświetleń

Mniej kradzieży telefonów

Statystyka dotycząca kradzieży telefonów komórkowych na terenie powiatu grajewskiego odnotowanych przez KPP Grajewo w 2006 roku.


Ilość skradzionych telefonów:
Sklepy - 7
Piekarnie - 2
Lokale użyteczności publicznej - 4
Mieszkania prywatne - 12
Placówki oświatowe - 6
Biura - 1
Targowice - 2
Ulice - 4
Z samochodów - 2
Ośrodki wypoczynkowe - 2
Domy Kultury - 1
Inne - 2


Łącznie od początku roku do 21.11.2006 r. dokonano 45 kradzieży telefonów komórkowych.

- W stosunku do roku ubiegłego nastąpił znaczący spadek kradzieży telefonów komórkowych. Z pewnością jest to podyktowane działalnością edukacyjną prowadzoną przez policjantów Zespołu Prewencji Kryminalnej oraz dzielnicowych w szkołach, a także współpracą KPP Grajewo z mediami, gdzie umieszczamy ulotki informujące o zagrożeniach kradzieżami telefonów komórkowychpowiedział mł. asp. Andrzej Łagodziński, oficer prasowy KPP Grajewo.


Sonda: Jak skutecznie zabezpieczyć się przed kradzieżą telefonu komórkowego ? Czekamy na Państwa opinie na ten temat ?


e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

heh kradzierze sie zmienjszyly poniewaz ich dostepnośc sie zwiekszyla proste :D

jeżeli posiadacie telefon komórkowy i niechcecie aby zostal wam skradziony to noscie go w kieszeni.. nie noscie swoich telefonow na zadnej smyczy ani bryloczkach... tym bardziej przy klluczach.. bo wtedy wzrasta szansa na to ze ktos podbiegnie wyrwie wam telefon i ucieknie.. Pozdro y0!

ludzie jak macie nowy z bajerami telefon to się nie chwalcie nim za bardzo bo ktoś może zauważyć że jakiś telefon dobry, drogi i może mu sie spodobać i w pewnym momencie może wam go przechwycić albo pewnie bedzie chciał go od was kupić za bardzo małe pieniądze albo wcisnąć np. za ten telefon fajne spodnie które są warte góra ze 100zł. Pozdrawiam.

NIE WIECIE CZEMU ZMNIEJSZYŁY SIE KRADZIEZRZE BO POLICJA NIE CHCE PRZYJMOWAĆ ZGŁOSZEŃ SAMA TEGO DOŚWIADCZYLAM JAK MNIE WYSTRASZYLI WSZYSTKIMI PROCEDURAMI I POCIESZYLI ŻE I TAK TELEFONU NIE ODZYSKAM TO OCZYWIŚCIE ZREZYGNOWAŁAM DZIĘKI POLCJO

spadla kradziez telefonow bo nikt nie jest na tyle glupi by teraz brac komorke bez papierow :> przeciez przy kazdym spisywaniu przez policje jest pytanie czy sie ma telefon, jesli powie sie ze nie to wtedy szanowny pan policjant ;) prosi i wyciagniecie kieszeni na wierzch :P naprawde nie kupujcie telefonow bez papierow bo nie wiadomo jak zostaly zdobyte :P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.