czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

MLEKPOL większy

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Walne Zgromadzenie Delegatów Spółdzielni przegłosowało dziś uchwałę o włączenie w struktury MLEKPOLU spółdzielni OSOWA z Bydgoszczy.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów SM MLEKPOL, które obradowało dziś (poniedziałek – 20.12.2004) w Grajewie poświęcone było głównie przyłączeniu Spółdzielni Mleczarskiej OSOWA z Bydgoszczy oraz Handlowo – Usługowej Spółdzielni Pracy „SERMAZBYT” z Łodzi. Delegaci jednogłośnie opowiedzieli się za włączeniem w struktury MLEKPOLU spółdzielni z Bydgoszczy.

Za przyjęciem uchwały głosowali wszyscy obecni na zgromadzeniu przedstawiciele grajewskiej spółdzielni – 79 osób. Delegaci, również jednogłośnie, opowiedzieli się przeciwko połączeniu z Handlowo – Usługową Spółdzielnią Pracy „Sermazbyt” w Łodzi. Jest to firma typowo handlowa, znajdująca się na krawędzi bankructwa. Nie wywiązała się ona z warunków połączeniowych, jakie postawił jej MLEKPOL.


Spółdzielnia Mleczarska OSOWA z Bydgoszczy znana jest na rynku z produkcji mleka spożywczego, a także śmietany, maślanki, jogurtów, masła, twarogów, serka grani, serków homogenizowanych i napojów mlecznych ( czytaj więcej)

FIRST COMMUNICATIONS

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.