Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13951 wyświetleń

Mlekpol w Moskwie

SM MLEKPOL na targach Prodexpo 2014 w Moskwie

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL wzięła udział w międzynarodowych targach branży spożywczej Prodexpo 2014 w Moskwie. Trwające w dniach 9 – 14 lutego br. targi są największym takim przedsięwzięciem w Rosji i jednym z największych w całej Europie.

Prodexpo 2014- Każdy nasz udział w targach Prodexpo w Moskwie to doskonała okazja do zaprezentowania dotychczasowej oferty, znanej naszym konsumentom zarówno w kraju, jak i za granicami. – powiedziała Małgorzata Cebelińska, kierownik handlu zagranicznego w SM MLEKPOL. – Przedstawiamy również nowości poszczególnych marek, które zostały pozytywnie przyjęte przez odbiorców w Polsce.

Produkty SM MLEKPOL są obecne na rynkach zagranicznych już od wielu lat. Obecnie eksportowane jest ponad 30 procent całej produkcji, w tym również na rynek rosyjski.

Targi Prodexpo to jedna z wielu form promocji grajewskiej spółdzielni, dzięki której możliwe jest poszerzenie grona odbiorców oraz nawiązanie nowych kontaktów handlowych
- informuje SM MlekpolKomentarze (4)

To zapewne po wypiciu maślanki z Mlekpolu Putin pieprzył takie głupoty na konferencji prasowej.

Dla czego Mlekpol produkuje tak mało Maślanki Czekoladowej?Ona jest najsmaczniejsza i najbardziej chodliwa,klienci najchętniej ją kupują i ciężko o nią w hurtowni

ja tez lubie czekoladowa

bo nie maja czekolady

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.