niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

MLEKPOL odświeżył opakowanie

MLEKPOL odświeżył opakowanie
Spółdzielnia Mleczarska  MLEKPOL odświeżyła opakowanie mleka ŁACIATE
        
Znane i cenione przez konsumentów mleko ŁACIATE w kartonikach o pojemności 0,5 l, 1 l oraz 1,5 l odświeżyło szatę graficzną. Nowy design jest pełen lekkości i utwierdza wizerunek marki jako nowoczesnej i wyróżniającej się najwyższą jakością.

    Zmiany szaty graficznej opakowania mleka ŁACIATE wprowadzone zostały z myślą o klientach – ich poczuciu komfortu, wymaganiach i stylu życia.

ŁACIATE to najbardziej popularna marka mleka w kraju. Na rynek wprowadzona została w 1996 roku. Jest posiadaczem m.in. tytułu Superbrand Polska, Wyborowa Marka 89/09, znajduje się również w gronie najcenniejszych polskich marek w rankingu „Rzeczpospolitej”.

Niespełna miesiąc temu Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL wprowadziła na rynek pasteryzowane mleko ŁACIATE w plastikowej butelce z terminem przydatności do spożycia 14 dni.
Producentem mleka ŁACIATE jest Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa - niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Skupuje i przerabia około 13% pozyskiwanego w kraju surowca.

sobota, 16 października 2021

Rewitalizacja Centrum Grajewa

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.