środa, 17 kwietnia 2024

Oferty i promocje

MLEKPOL Liderem Forum

Maślanka Mrągowska Straciatella i śmietanka Łaciata 18% produkowane przez SM Mlekpol zdobyły pierwsze miejsce w konkursie Lider Forum 2009 na najlepsze produktu nabiałowe.

Maślanka Mrągowska o smaku straciatella i śmietanka Łaciata uznane zostały za najlepsze w kategoriach: maślanka/kefiry oraz śmietanka/śmietana.  Konkurs „Lider Forum” zorganizowany został po raz piąty przez magazyn Forum Mleczarskie Handel. Wyboru najlepszych produktów nabiałowych dokonywali handlowcy – kryteriami  oceny były m.in. wolumen sprzedaży, współpraca z dostawcami, wsparcie reklamowe, wprowadzanie nowości i innowacyjności.  Do konkursu przystąpiło 120 produktów w 14 kategoriach.
Wysoko sklasyfikowane zostały w konkursie również inne produkty Mlekpolu:
·    Serek waniliowy Rolmlecz – II miejsce w kat. serków homogenizowanych
·    Masło Łaciate – II miejsce w kat. masła
·    Jogurt Milko czerwona pomarańcza – III miejsce w kat. jogurtów.

To nie pierwsze sukcesu produktów SM Mlekpol w konkursie Lider Forum. W ubiegłorocznej edycji konkursu w gronie laureatów znalazły się: jogurt Milko wiśniowy, Maślanka Mrągowska pieczone jabłko, śmietanka Łaciata 30%, ser Gouda plastry oraz mleko Mazurskie pasteryzowane 2%.

MLEKPOL to największa spółdzielnia mleczarska w Polsce. Posiada ponad 35% udziału w polskim rynku mleka UHT. Marka Łaciate znajduje się w gronie najsilniejszych marek na polskim rynku w rankingu Seperbrands. Poza Łaciatym, MLEKPOL jest producentem m.in. marek Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim. - FIRST COMMUNICATIONS


środa, 10 kwietnia 2024

Zakład stolarski - produkcja schodów

środa, 3 kwietnia 2024

Grajewski Zieleniak już otwarty!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.