środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 21432 wyświetleń

Śmiertelny wypadek w Stawiskach

Na krajowej drodze nr 61 doszło do zderzenia czołowego fiata 126p z daewoo. 46-latek z „malucha” zginął na miejscu a kierowca lanosa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci z Kolna ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

Wczoraj po godzinie 20 na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Stawiski doszło do zderzenia fiata 126p z lanosem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 46-latek jechał małym fiatem w kierunku Łomży. Gdy skręcał w lewo na stację paliw najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka daewoo. W wyniku zderzenia czołowego pojazdów, kierowca „malucha” zginął na miejscu. Natomiast 40-latek poruszający się laosem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie

Policjanci z Kolna szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przebieg tragicznego wypadku.

 

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (11)

tragedia. szkoda człowieka i maluszka też :((( [*]

Nie spieszmy się tak w tym życiu, bo na tamten świat zawsze zdążymy ..... Drodzy kierowcy - jedźcie z rozwagą.

to są wlasnie lewoskręty na Polskich drogach i nie wiadomo czy kierowca ten który skręca przepusci jadacy z pierwszenstwem pojazd czy tez nie z różnych przyczyn np się zamysli;w innych krajach nie ma takich lewoskrętów bezpośrednio z drogi tylko tzw ślimakiem górą nad drogą ewentualnie tunelem pod drogą i wtedy nie ma zderzeń czolowych.Podobny wypadek był w Szczuczynie kiedy zginęły 3 siostry też w lewo skręt

byłem świadkiem podobnego wypadku na tej drodze tylko kula kilometrów dalej w kierunku łomży. Też maluch, też skręt w lewo, tylko ofiar śmiertelnych było 3.

jeśli jeździ się po pijanemu,to każdy z nas jest narażony na tego typu wypadek.Maluch nie miał żadnych poduszek,ani zabezpieczeń,lanos podobnie.Znam kierowcę lanosa i wiem,że nie odniósł na szczęście poważnych obrażeń.Ale skoro dajemy przyzwolenie na jazdę po alkoholu(kierowca malucha)to o wypadek nie trudno.JAK WSIADASZ ZA KIEROWNICĘ,TO NIE PIJ!!!

Kierowca lanosa tez jest za pewny siebie, wszystkie rozumy pozjadał. Współczuć tylko jego rodzinie, a pijaków nie żałować tylko inni przez nich cierpią!!!!!

przepraszam żę się wtrące "jak" co masz do kierowcy lasonosa wiesz jak wyglądała sytuaacja jakie fakty ustaliła policja jaka była predkaść itp że tak oskarżasz

okazuje się,że kierowca malucha miał wcześniej problemy alkoholowe i to poważne.Pił i jeździł autem,co potwierdzili ludzie,którzy go znali.Kierowca lanosa był trzeźwy,jak większość polskich kierowców,niewinnie odnoszących obrażenia w wypadkach.Uważam,że "jak" nie ma tu racji

"henio" a Ty wiesz jaką prędkością jechał LANOS ? Ja jechalem z kolegą jego autem 130km/h , a on tylko obok nas smignął. A inni niech nie obgadują kierowce malucha,że pijak.On grzecznie zjechał na lewy pas zjazdowy.

"efendi" widocznie nie znasz trasy,skoro piszesz takie bzdury.Jadąc od Łomży masz las,zjazd z górki,podjazd pod górkę i od razu wyskakujesz na prostą mając po lewej Shell i potem zakręt w prawo do Stawisk.Jeśli obok was śmignął lanos to chyba miałeś kilka promili,bo tam jest ciągła linia i górka,a potem na środku pas wyłączony z ruchu i następnie lewoskręt na shell (dla jadących z naprzeciwka).Zastanów się i nie pisz,aby pisać,bo każdy wypadek to tragedia!

henio czasami idioci wyprzedzają na ciągłej mało takich debili

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.