niedziela, 25 września 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11955 wyświetleń

Śmierć policjanta

 42-letni policjant zginął na służbie w nocy z piątku na sobotę. Komendant Wojewódzki Policji powołał specjalną grupę do zbadania okoliczności, a przede wszystkim przyczyn tragedii.
Z policyjnych ustaleń wynika, że komisarz z 18-letnim stażem pracy rozpoczął służbę w piątek o godzinie 20:00 na stanowisku oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach. Najprawdopodobniej tuż przed północą oficer oddał samobójczy strzał z pistoletu służbowego prosto w głowę. Rannego znaleźli policjanci, których zaniepokoił brak możliwości łączności z dyżurnym jednostki. Wezwane na miejsce zdarzenia pogotowie przewiozło go do szpitala. Przez ponad godzinę lekarze walczyli o jego życie.
 Komisarz był dobrym policjantem, wywiązującym się z powierzanych mu zadań. Za miesiąc miał awansować na wyższy stopień. Osierocił troje dzieci. Rodziną zajął się policyjny psycholog. Ze wstępnych ustaleń  grupy wynika, że oficer targnął się na własne życie najprawdopodobniej z przyczyn osobistych.


nadkom. Jacek Dobrzyński

niedziela, 25 września 2022

BMW wypełnione papierosową kontrabandą

niedziela, 25 września 2022

Rosjanie uciekają przed poborem do wojska

Komentarze (1)

SZKODA CZŁOWIEKA NIECH MU BENDZIE LEKKA ZIEMIA NAPEWNO BYŁ DOBRYM POLICIANTEM

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.