Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8966 wyświetleń

Śmieci też biznes

W Grajewie każdy właściel nieruchomości po zgromadzeniu odpadów będzie miał obowiazek przekazywania ich firmom, które zajmują się ich wywożeniem. Zdecydowano tak na ostaniej sesji RM. Radni podjęli uchwałę o szczegółowych zasadach utrzymania czystości i porządku na terenie gminy miejskiej Grajewo.

e-Grajewo.pl

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (4)

Ciekaw jestem który z radnych ma firmę wywożącą śmieci

Ale problem?! Mam posesje i do końca życia będę twierdził, że jeszcze śmieci nie nazbierałem żebym je musiał wywozić. A to, co mam to kompostuje i kto mi udowodni, że jest inaczej. To kolejny martwy przepis nic więcej, aby pokazać, że radni coś!!! "robią".

ja wam powiem jedno kurde głąby co nam z tego debile i tak kradną ludzoie kraty od klatek bo nie maja pieniędzy i zbierają puszki bym sie smiał zeby ukradli wam samochody by było fajnie

myślę że radni ..szykują sobie stołki na właściwym dla nich miejscu WYSYPISKU ŚMIECI . Co prawda póżno ale odnależli miejsce dla siebie. BRAWO !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.