sobota, 25 czerwca 2022

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 1613 wyświetleń

Microsoft rozdaje za darmo

Microsoft podczas walki z konkurencją zjednuje sobie studentów oferując im produkty, za które nie muszą płacić.
W piątek 17 kwietnia na Wydziale Informatyki Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży odbyła się prezentacja platformy edukacyjnej dla studentów Live@Edu, którą poprowadzili przedstawiciele firmy Microsoft. Platforma oferuje m.in. pocztę, komunikator, przestrzeń na serwis www, wirtualny dysk oraz narzędzia do zapisywania plików bezpośrednio w Internecie i co najważniejsze bezpłatny lub preferencyjny dostęp do specjalistycznego oprogramowania.


O zainteresowaniu najnowszymi bezpłatnymi produktami świadczy ponad stu pięćdziesięcioosobowa frekwencja. WSA przystąpiła do nowatorskiego programu Live@Edu jako trzecia uczelnia w Polsce. Uczelnia od lat współpracuje z informatycznym gigantem, prowadząc pod szyldem Microsoftu honorowane na całym świecie specjalistyczne kursy i szkolenia dla studentów informatyki, które znacznie pomagają w znalezieniu dobrej pracy w branży - informuje Marek Pawłowski

Komentarze (1)

a ja tam wolę darmowego linuksa, bez wirusów trojanów i innych...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.