Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11164 wyświetleń

Miasta wolne od dymu

„ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA” – 17 LISTOPAD 2011 R


Państwowa Inspekcja Sanitarna corocznie włącza się w działania na rzecz ograniczenia palenia tytoniu w Polsce. Dnia  15 listopada 2011r. minęła pierwsza rocznica wejścia w życie znowelizowanej ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu   (Dz.U.z 1966 r Nr 10, poz.55, z późn. zm.) i wydania  rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w celu  eliminacji dymu tytoniowego w miejscach publicznych.
    W związku z powyższym Główny Inspektor Sanitarny  zaplanował przeprowadzenie kampanii pt. „Miasta wolne od dymu tytoniowego” między innymi w postaci emisję spotu  edukacyjnego.

                                                                                               Państwowy Powiatowy
                                                                                               Inspektor Sanitarny w Grajewie

wtorek, 16 sierpnia 2022

Akcja charytatywna (21.08)

Komentarze (6)

to po co wogle produkują tytoń i sprzedają oraz akcyzę wprowadzili i zakazy teraz robią dlamnię to jest chore i mieć kaki zysk

podwójna moralność, państwo jedną ręką bierze akcyzę, a drugą wprowadza ograniczenia zakazy, sankcje i akcje

Hm najpierw trzeba uwolnić miasta od dymu innego, niech straż miejska zobaczy co wydobywa się z kominów CO a to bardziej szkodzi niż jeden palacz

Lepiej niech zakarzą spalania śmieci w domach jednorodzinnych niż papierosów , bo dym z kominów gorzej śmierdzi , niż dym papierosowy i jest bardziej szkodliwy !

Zapewne działania GIS będą sfinansowane z podwyżek cen tychże papierosów. Tak samo jak reklamy papierosów też są wliczone w cenę. Prawie jak perpetuum mobile Ferdka Kiepskiego.

Tak właśnie wieczorem niema czym oddychać jak niektórzy do pieca podłożą sam czad się ulatnia to jest ok. Ludzie palą wszystko plastik ,co popadnie w rękę niech straż miejska zajmie się tym a nie spacerują się w parach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.