sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 18 komentarzy
  • 21181 wyświetleń

Miał 40 gram marihuany


Grajewscy policjanci zatrzymali 18 - latka, który w domu miał 40 gram marihuany. Młodzieniec za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Policjanci z Grajewa podejrzewali, że 18 - letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki. Mundurowi nie mylili się. We środę 27 VII funkcjonariusze z Wydziały Kryminalnego przeszukali miejsce jego zamieszkania. W jednym z pokoi policjanci znaleźli foliową torebkę, a w niej 40 gram marihuany. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Skąd pochodziły narkotyki oraz gdzie miały trafić ustalają policjanci z Grajewa.

- podaje KWP w Białymstoku

Komentarze (18)

Tego to podziwiam :D

a moze by tak w czynie spolecznym wybudowac plac zabaw skoro buduje sie koscioly na kazdym rogu w miescie dlaczego nie wybudowac placu zabaw,bog sie bedzie cieszyl i dzieci tez.......prawda?

obrzydzielec powinien sam to zażreć

jak ładnie popaczkowane.

ciekawe co sie dzieje potem z sortem hehe

zbyt pozytywna dlatego zakazana

koleś ma problem...

hehe i co to jest 40gram,to tylko pol krzaczka :) niech sie psx wezma za grubsze sprawy a nie malolatow ganiaja za listek trawki

Ty ja. Jak chcesz zbudować plac zabaw to zrzuć się na niego i se buduj. Kościół budują wierni z datków i nikt im tego nie każe ani nie zabrania.Jak ci przeszkadza że ktoś daje na budowę to podaj powód dlaczego? Jeden przepije drugi na zabawki sobie wyda a jeszcze inny na k...y przepuści.A niektórzy na budowę dadzą i nic ci do tego.

Ile palenia o ja pierdzile. A jak konfiskuja to pewnie sami ciągaja gibony po plucach :D

mogli by zrobic skrety na bolesci babciom emerytom

tja datki to czesc, W Polsce KAŻDY płaci na Kościół 1,04% podatku dochodowego

hehe żal te informacje to sa delikatnie lipne po za tym ze znalezli to nic sie nie zgadza haha

hehe żal te informacje to sa delikatnie lipne po za tym ze znalezli to nic sie nie zgadza haha

Achh ta dzisiejsza durna mlodziez

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.