piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 7 komentarzy
  • 13414 wyświetleń

Memoriał Lekkoatletyczny

Biegi, pchnięcie kulą, skok w dal, skok wzwyż, sztafeta te lekkoatletyczne konkurencje królowały podczas VII Memoriału Lekkoatletycznego im. Wojciecha Rogowskiego. Brali w nim udział uczniowie gimnazjów z powiatu grajewskiego i powiatów ościennych. Organizatorem Memoriału jest ZS w Wojewodzinie, w zawodach brało udział prawie 200 młodych sportowców.

Galeria zdjęć

Rozgrywki odbyły się w piątek, 25 kwietnia 2008 roku w Zespole Szkół w Wojewodzinie - zgodnie z tradycją odbywają się od kilku lat. Uroczystość ma charakter sportowo-wychowawczy, jej organizowanie stało się nieodłącznym elementem zdrowej rywalizacji sportowej w ramach szkolnego współzawodnictwa.

Wojciech Rogowski to wybitny nauczyciel wychowania fizycznego, wieloletni organizator sportu, metodyk W-F w województwie podlaskim, wspaniały trener oraz wychowawca wielu młodych pokoleń.

VIDEO

 KOMUNIKAT KOŃCOWY ( DOC)

         W VII edycji Memoriału Lekkoatletycznego im. Wojciecha Rogowskiego w lekkoatletyce wystartowało kilkanaście zespołów reprezentujących gimnazja powiatu grajewskiego i powiatów ościennych oraz reprezentacja 29 gimnazjum z Białegostoku. Nad tą imprezą o charakterze sportowo – wychowawczym objął patronat Marszałek Województwa Podlaskiego. Obecnością swoją zaszczyciła: żona Wojciecha Rogowskiego, koledzy Wojciecha – nauczyciele i trenerzy, jego uczniowie, władze sportowe województwa oraz władze samorządowe.
 Wszystkie zaplanowane konkurencje zostały rozegrane zgodnie z programem minutowym we wspaniałej wiosennej pogodzie (20C). Sędzią głównym zawodów był Krzysztof Wencek. Konkurencje sędziowali Adam Cudny (skok w dal), Andrzej Szklarzewski i Aleksander Puchalski (pchnięcie kulą), Eugeniusz Bujko (skok wzwyż), Jerzy Witkowski, Kazimierz Szymanowski, Edmund Mik, Zdzisław Jankowski (konkurencje biegowe).

VIDEO 2

e-Grajewo.pl

VI Memoriał  V Memoriał   IV Memoriał

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (7)

ooo super mój komentarz będzie pierwszy:) To tak na memoriale było zje-fajnie, tylko szkoda, że nie było nagród za IV miejsce...>>> no trudno pozdr dla uczestników imprezy:)

ooo super mój komentarz będzie pierwszy:) To tak na memoriale było zje-fajnie, tylko szkoda, że nie było nagród za IV miejsce...>>> no trudno pozdr dla uczestników imprezy:)

Zeby kazdy dostał medal to by było spoko,bo ja z I gim. niemiałem szans

Tez bardzo podobał mi sie memoriał :) jestem zadowolona z tej szkoły, ciesze sie ze ja wybrałam :) pozdrawiam wszystkich nauczycieli i gości :) no i wiecej takich imprez :P

Pzdr dla Danówka :)):Tak trzymac!!

danówek jest słaby .............(*,,,*)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.