środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12145 wyświetleń

Media Markt w Białymstoku

Stolica Podlasia jesienią wzbogaci się o renomowany sklep sieci Media Markt. Pierwszy w tej części Polski market będzie działał w Galerii Białej i zaoferuje Klientom markowy sprzęt RTV – AGD w cenach dotychczas niespotykanych.

Jaki będzie nowy Media Markt Białystok? Klienci mogą spodziewać się marketu nowoczesnego, urządzonego zgodnie z najnowszymi trendami w sprzedaży, wyposażonego we wszelkie dostępne na polskim rynku artykuły RTV – AGD. Blisko 40 000 pozycji asortymentowych od baterii po ekskluzywne, produkty wiodących firm światowych i rodzimych producentów oferowane będzie na powierzchni około 4000 m². Wiele z najnowocześniejszych produktów np. telefony GSM czy aparaty cyfrowe będzie prezentowanych w tzw. otwartych ekspozycjach, które umożliwiają Klientom dotkniecie produktu czy bezpośrednie porównanie z innym modelem.

Zlokalizowany na parterze galerii sklep Media Markt aktualnie jest w fazie prac instalacyjnych. Przed nami rekrutacja na doradców technicznych w poszczególnych działach. Media Markt zatrudni i przeszkoli łącznie110 pracowników. Wszystko po to, aby Klienci z satysfakcją przychodzili na zakupy. Dlatego też oprócz szerokiego asortymentu sklep oferuje wiele udogodnień poza-sprzedażowych, jak np. rozległa oferta serwisowa. Serwis dostawczy nie tylko rozpakowuje dowieziony towar, ale na życzenie klienta fachowo i w sposób przyjazny dla środowiska usuwa opakowanie i stary sprzęt. Media Markt oferuje klientom również możliwość montażu zakupionego sprzętu.
Wioletta Batóg

Komentarze (10)

Nie dla idiotów

Mmm... nie dla idiotów :D

Mam nadzieję, że będzie też bogaty dział muzyczny, w którym będzie można tanio kupić płyty... oczywiście NIE cd-r do wypalania kradzionych mp3 :-/

ale to dobrze ;) jestm usatysfakcjonowanym nie-idiotą ;DDDDDd

Chciałbym jeszcze dodać że w Galerii Białej będzie również Real , oraz kinoplex , masa butików m.in Prada:-)

LUDZIE to już przeszło ROK było wiadomo, że to budują brawo za refleks

JOOOOOOŁ!Wreszcie będę mógł kupować!A nie ,3 godsiny do Olsztyna jechać jak zwykle

Tkiedy otwarcie bo mi DVD siado

jak w nicku... czy juz wiadomo kiedy bedzie otwarcie? słyszałem cos o 30 listopada ale czy sie wyrobia?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.