Kraj

  • 4 komentarzy
  • 3310 wyświetleń

Marihuana, dodatek do ziół

KPP Ełk: 73-latka wyhodowała marihuanę, jako dodatek do ziół

Ełccy kryminalni na jednym z ogródków działkowych w szklarni ujawnili domową plantację konopi. Jej właścicielką okazała się 73-latka. Tłumaczyła policjantom, że wyhodowaną roślinę zamierzała dodać do ziół. Ponadto w jej mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli jeszcze trzy doniczki konopi i papierowy worek z zawartością zielonego suszu o wadze ponad 730 gramów. Teraz starsza pani odpowie za uprawę i posiadanie marihuany. Grozi jej za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wykonujący czynności służbowe polegające na ujawnianiu i zwalczaniu przestępczości narkotykowej ustalili, że na jednym z ogrodów działkowych w Ełku w szklarni znajduje się okazała roślina konopi. Właścicielką ogródka okazała się 73-latka, od której policjanci zabezpieczyli nielegalne drzewko. Następnie w mieszkaniu 73-latki podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze trzy doniczki konopi oraz papierowy worek, w którym znajdowało się 730 gramów roślinnego suszu. Pani tłumaczyła się, iż zamierzała zrobić użytek z wyhodowanych roślin i dodać je  do używanych ziół.

Teraz 73-latka odpowie przed sądem za uprawę i posiadanie nielegalnych środków. Grozi jej za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze (4)

Ale ziółko,babcia musi zmienić profesję,np.majeranek oregano no w ostateczności bazylia..

Już se wyobrażam jak wyglądały niedzielne obiadki u tak nowoczesnej staruszki,he he he

legalizacja teraz legalizacja tu :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.