Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 14348 wyświetleń

Malowali płoty za free

Grupa ludzi z Anglii, Brazylii oraz Polski – wolontariusze, uczestnicy Kidz Klub, a właściwie współorganizatorzy Lata z Dobrą Nowiną – malują ogrodzenie na terenie dawnej Grajewskiej Izby Historycznej. Jest to czyn charytatywny dla miasta Grajewo. Przyjechali oni ze swoich krajów, aby działać społecznie, w ramach wolontariatu.

Chcemy pokazać, że zależy nam na tym mieście, na ludziach. Pokazać, że można robić coś dobrego. Chcemy także świadczyć o Bogu. Chcemy chronić młodych ludzi, żeby nie zeszli na złą drogę – mówi Sławomir Kuryś opiekun grupy, członek Kościoła Zielonoświątkowego Zboru “Dobra Nowina”.

W ramach Kidz Klubu organizowany jest także w Parku Central cały program obejmujący gry, zabawy, koncerty. Działania te mają na celu odciągnięcie dzieci i młodzieży od używek, pokazanie, że można spędzać czas przyjemnie, aktywnie i zdrowo.

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi za wynajęcie placu w Parku Central na korzystnych warunkach oraz Panu Andrzejowi Wojciechowskiemu, zastępcy dyrektora MDK, za pomoc w organizacji przedsięwzięć – dodaje Pan Sławomir.

"Dobra Nowina" chce przez cały rok pracować w Grajewie w ramach Kidz Klubu.

 

fot. e-Grajewo.pl

 

 

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

środa, 18 maja 2022

Strażacy pomagają pogorzelcom

Komentarze (9)

warszawskim podwórkom dać ta robotę. a nie tylko zapomogi wręczać za nic !!!!!

Rly BIG THANKS friends :)

"Chcemy pokazać, że zależy nam na tym mieście, na ludziach" - słabo wam to idzie ale w sumie nie odrazu Kraków zbudowano ...

"Chcemy chronić młodych ludzi, żeby nie zeszli na złą drogę" - U nas nie trzeba chronić połowy Grajewiaków bo jest już za późno, a reszta to kwestia czasu. Niestety

vvv świeta racja!!!!!!!!!!!!!!!!! do roboty ich !!!! a nie kasę dostaja za nic ;/ !!! niektórzy i pracuja, mało zarabiaja i chćby niewiem co to nie dostaną ,bo dochód im o 1zł przekracza.... a też im nie wystarczają pobory na przeżycie od10go do 1go nawet!!! ,.... a tacy co pija wódę i nic nie robia to im się płaci kaske za to....

Zapraszam dzisiaj o 19:30 na koncert!!

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się całkowicie społecznie w prace przy odmalowaniu ogrodzenia. Dzięki wzajemnej współpracy wolontariuszy z Kościoła Zielonoświątkowego Zboru “Dobra Nowina” i Grajewskiej Izby Historycznej w krajobrazie naszego miasta pozostanie widoczny efekt tegorocznego ich pobytu w Grajewie. Po zakończeniu prac wszystkie zaangażowane w prace osoby zostały obdarowane materiałami promocyjnymi naszego miasta.

Zapraszam na koncert w sobotę o 19.30!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.