niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 18074 wyświetleń

M. Marczykowska 14. w Polsce

         W bieżącym roku szkolnym Zespół Szkół nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie zorganizował Konkurs z Zakresu Rachunkowości. To już ósma edycja rywalizacji pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Politechniki Rzeszowskiej oraz Ministra Edukacji Narodowej, a po raz trzeci konkurs ma zasięg ogólnopolski.

         Ideą konkursu jest rozwijanie wśród uczniów zainteresowania problematyką współczesnej rachunkowości, upowszechnianie sposobu korzystania z informacji kodowanej przez specyficzny język ewidencji działalności gospodarczej oraz podniesienie poziomu nauczania rachunkowości. Adresatami projektu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W olimpiadzie wzięło udział 8600 uczniów, wśród nich uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie – Magda Marczykowska. Z tych kilku tysięcy osób do pierwszej części finału przeszło 75 uczestników, do ścisłego finału zakwalifikowało się 40 zawodników. Laureaci zajęli 10 pierwszych miejsc, reprezentantka grajewskiego ZS 2 znalazła się w drugiej dziesiątce - zajęła 14 miejsce. Warto podkreślić, że różnica miedzy finalistami wynosiła jeden, dwa punkty.

         Opiekunem merytorycznym konkursu była p. mgr Jolanta Jurczykowska. Jest ona, podobnie jak wychowawca Magdaleny Marczykowskiej, bardzo dumna z osiągnięcia swojej uczennicy.

Gratulujemy

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (17)

gratulacje gratulacje i zycze dalszycgh sukcesow :)

ładna księgowa nam rośnie, to dobrze rokuje dla gospodarki narodowej w Grajewie

gratulacje siostrzyczko!!!

Magda, jesteśmy bardzo z Ciebie dumni i gratulujemy kolejnego juz sukcesu na Twoim koncie!;) i oczywiście zyczymy następnych!:)

Świetna robota! :)

O Magdo! Gratuluję ;)

Moja siostra ahah gratulacje he ;)

bardzo się cieszę i gratuluję, jestem z Ciebie dumna Madziu :):*

Ołł... Magda gratulację ;** :)

Pani Magdo gratulacje.

W skrócie .... w zdrowym ciele zdrowy duch :)

Madzia jestesmy z ciebie dumni!!!pozdrawiamy i zyczymy dalszych sukcesow!:)

gratulacje:) CHOCIAZ jedna osoba, która w swoim zawodzie próboje coś osiągnąć i czuje ze robi to co lubi:) super wynik ;* pozdrawiam

Gratulacje! Pozdrowienia dla p. wychowawcy

Madziuuuuuu...... superrrr, jestes najlepsza z najlepszych, gratuluje mocno i sciskam mocno, 3maj tak dalej, pozdrow wszystkich

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.