piątek, 7 października 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13482 wyświetleń

Ludzie sukcesu w Wojewodzinie

W dniu 2 grudnia w Zespole Szkół w Wojewodzinie odbyło się spotkanie z cyklu LUDZIE SUKCESU. Tym razem gościem na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego był Pan Marcin Kuczyński – prezes firmy ABIES, zajmującej się kształtowaniem zieleni.

Pan Marcin jest absolwentem z 1993 roku Technikum Rolniczo –Łąkarskiego w Wojewodzinie. Ukończył następnie studia wyższe na Akademii Rolniczo – Technicznej w Olsztynie, wydział rolniczy, kierunek – architektura i kształtowanie zieleni.

Sukcesem Pana Marcina jest stworzenie przed 10 laty firmy, która ciągle się rozwija – co zostało docenione w ogólnopolskim konkursie SPOSÓB NA SUKCES - (laureat I nagrody).
W czasie dzisiejszego spotkania na  dużej przerwie w sali gimnastycznej i przy obecności całej społeczności szkolnej Pan Marcin odpowiadał na pytania młodzieży, wspominał swoje czasy szkolne oraz mówił o rozwoju firmy i jej sukcesach. Osobiście docenił pracowitość i wiedzę naszych uczniów z Technikum Architektury Krajobrazu, którzy odbywali praktykę wakacyjną w firmie ABIES w Mieczach. Zachęcał wszystkich do tzw. praktycznej nauki zawodu i do wytyczania sobie celów.
Samorząd Uczniowski doceniając osiągnięcia Pana Marcina Kuczyńskiego uhonorował gościa specjalnym dyplomem oraz koszulką z logo szkoły. Natomiast Pan Prezes przekazał szkole profesjonalny sprzęt do pielęgnacji ogrodów.
Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia przez Pana Marcina i  gratulujemy sukcesów zawodowych.   -  Samorząd Uczniowski

czwartek, 6 października 2022

Wojewodzin. Konkurs kulinarny "Ale tort"

czwartek, 6 października 2022

Wycinka drzew będzie prostsza?

Komentarze (2)

Ja również przyłączam się do tych gratulacji i życzę dalszych sukcesów Marcinie !! Powodzenia :)

Fajnie. Panie Marcinie jeszcze raz gratulacje, wykonał Pan kawał dobrej roboty. Młodzi ludzie powinni sie od Pana uczyc i brac przykład. Jak widać, wcale nie nie trzeba wyjeźdzać do Anglii, Irlandii, ale można też i świetnie radzić sobie w Polsce.
Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.