Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 11430 wyświetleń

Ślubowanie w Rydzewie


      W dniu 29 października odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Rydzewie.

      Tradycyjnie uroczystość zaczęła się od występu uczniów klasy pierwszej. Program artystyczny przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pani Cecylii Mroziewskiej i Pani Marii Milewskiej. Wystąpili też uczniowie oddziału przedszkolnego, którzy w wierszykach złożyli życzenia swoim starszym kolegom.
      Kolejnym etapem uroczystości były otrzęsiny przygotowane przez Samorząd Uczniowski i klasę szóstą pod kierunkiem Pani Małgorzaty Markowskiej. Pierwszaki musiały wykazać się między innymi sprytem, umiejętnością odgadywania zagadek oraz rysowania dyrektora szkoły z zawiązanymi oczami.
      Po pomyślnie przebytych próbach nastąpiło ślubowanie i pasowanie. Następnie mamy uczniów wręczyły im prezenty i zaprosiły na poczęstunek.

Sławomir Obrycki
SP w Rydzewie

Komentarze (2)

Super!!! Widać i w takich małych szkołach coś się dzieje! :) Oby więcej zdjęć z Waszych uroczystości. Miło jest popatrzeć jak maluchy się cieszą, co widać zwłaszcza na zdj. 9 :)
Trzymam za Was kciuki pierwszoklasiści!

"mega-ołówek" zrobił na dzieciakach wrażenie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.