niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11914 wyświetleń

LOS na słupach

Wyborcze plakaty Ligi Obrony Suwerenności możemy od niedawna podziwiać na słupach energetycznych w Grajewie. Jak nas poinformował jeden z pracowników Posterunku Energetycznego w Grajewie przy ul. Elektrycznej 4, tel. 272-22-94, rozwieszanie plakatów jest zabronione i niedopuszczalne. Tę informację przekazujemy wszystkim lokalnym politykom.


e-Grajewo.pl

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (11)

hehe im trzeba recznie przekazac ta wiadomosc bo inaczej nie zrozumieja:D

Tam jest napisane : Polska dla Polaków! Dodam od siebie - dla mądrych Polaków... Ci z LOS- tacy na pewno nie są, to nacjonalistyczne oszołomy...

skąd oni się biorą i gdzie ukrywają ci z LOS wstyd tak robić ścigać ich za zaśmiecanie miasta a tak na marginesie to straż miejska powinna się tym zająć.

Ciekawe kto posprząta po politykach ?

...rozwieszanie plakatów jest zabronione i niedopuszczalne. A inni to co święte krowy. Provident od lat rozwieszają, i inne tego typu agencje otumaniania ludzi na kredyty. A pamiętacie reklamę ś.p. Idei vel Orange (ku przypomnieniu żółte kolo na czarnym tle) - śmietnik totalny. A tak wogule miło się mieszka w naszym mieście gdy zakompleksieni smarkacze grezmolą po murach i żaluzjach sklepów - kto to zmyje. Panowie z Policji i Straż Miejska czas zająć się tymi smarkaczami i niech odnowią ich rodzice kilka posesji i zmyją te bzdurne grezmoły.
A szermowanie gurnolotnymi haslami pozostawcie tym pseudoautorytetom telewizyjnym.

"grajewianin" - a znasz takie hasło?" tylko beznadziejnie nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy". I nie ubliżaj nikomu od smarkaczy bo nikt Tobie ani nikomu innemu nie dał do tego prawa". Masz dzieci??? A dbanie oczystośc najlepiej zacząć od siebie. Rozejżyj się po swojej "posesji". Pozdrawiam

"rozejżyj" się!!!

otóż to, inni mogą a inni niestety nie. np osoby chcące sobie dorobić jakimiś usługami lub drobnymi pracami rozwieszając takie ogłoszenia, chwile potem zostają nękami przez straz miejska telefonami i groźbami wyciągnięcia "poważnych konsekwencji" z tej przyczyny. dlaczego więc nic nie robią z takimi przypadkami typu LOS lub provident - co to ma być... demokracja w końcu jest czy nie, a może polega to zupełnie na czymś innym.....

Coś tu szwankuje raz napisałem i raz wcisąłem a mój komentarz 2 razy się pokazał i to między innymi komentarzami.
A tak wogóle przyjacielu "szczupak" poczułeś się urażony, czyżbym do Ciebie kierował mój komentarz. Jak napisałem w temacie o zalepianiu słupów przez LOS i nikt nie interweniuje na to co do tej pory się dzieje czyli powtarzam się Provident, a wyprzedaże okazjonalne w szkołach i Domu Kultury, a po wyborach co się dzieje - wiszą niektórzy kandydaci od wyborów do wyborów i nikogo to nie razi ten cały bajzel. Miło się mieszka w mieście gdzie brud i smród nas otacza. Chyba że ma się tak już osłabione poczucie piękna. A jak nazwiecie ludzi którzy grezmolą po ścianach - ja nazwałem "zakompleksieni smarkacze". Bo co to jest sztuka zagrezmolić komuś dom. Podam prosty przykład - w wielki czwartek szedłem do Kościoła jeden z budynków w Centrum był czysty, wracam do domu a jeszcze bylo jasno już obsmarowany i co w biały dzień Centrum miasta na widocznym miejscu. Krótko i dosadnie to nazwę jedni się modlą inni się podlą. A o moją posesję się nie martw.

A te hasło Polska dla Polaków to brzmi jakby to jakiś faszysta pisał

no juz qrde niee maja gdzie wieszac!~

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.