sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12147 wyświetleń

Litwini "lubią" VW

Grajewscy policjanci wspólnie ze Strażą Graniczą odzyskali skradzionego w Hiszpanii volkswagena golfa. Jego kierowcą okazał się 23-letni obywatel Litwy.

Wczoraj około godziny 18:00 policjanci grajewskiej „drogówki”   i Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej na ul. Kopernika w Grajewie zatrzymali do kontroli volkswagena. Za kierownicą golfa siedział 23- letni obywatel Litwy. Podczas sprawdzania pojazdu policjanci zauważyli, iż zamek w przednich drzwiach jest uszkodzony. Funkcjonariusze sprawdzili auto w systemie SIS.  Wtedy wyszło na jaw, że samochód  dwa dni wcześniej został skradziony na terenie Hiszpanii. Młody Litwin trafił do policyjnego aresztu, a samochód na parking. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. - informuje policja

Litwini polubilu cudze VW
Litwini polubili cudze VW
Litwini chcieli ukraść golfa


Komentarze (6)

aż się o swoją trujeczkę boję :P:P hehe

No brawo panowie policjanci.

aż takich starych nie kradną

Tak sobie odjechal autem he he auto ze zintegorowanym systemem bezpieczensta , blokada silnika niema szans powinni raczej zapytac hiszpana komu kluczyki porzyczal he he a moze nie pozyczal ...

do Jaro:he he a może pomyśl troszke he he, he he złodzieje nawet nie są tacy głupi jak Ty he he. Nie takie zabezpieczenia jak w tym golfie potrafią obchodzić!

do golf: To się martw o swoją ortografie... xD

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.