środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10171 wyświetleń

Listy gratulacyjne dla policjantów

W Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie wręczono funkcjonariuszom, którzy w lipcu br. brali udział w zabezpieczeniu szczytu NATO oraz Światowych Dni Młodzieży, listy gratulacyjne podpisane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. To podziękowanie za trud jaki włożyli w zapewnienie bezpieczeństwa gościom i uczestnikom dwóch ważnych lipcowych uroczystości.

Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie, mł. insp. Wiesław Mursztyn oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Paweł Szyperek, w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka podziękowali trzem grajewskim policjantom za zabezpieczenie uroczystości ŚDM w Krakowie i warszawskiego szczytu NATO. Mimo, iż upłynęło już kilka miesięcy warto przypomnieć, że lipiec 2016 był dla Policji czasem ogromnego wysiłku. Wśród kilkudziesięciu tysięcy policjantów zabezpieczających uroczystości w Warszawie i Krakowie znaleźli się również grajewscy policjanci tj. st. sierż. Marek Krukowski, st. asp. Mariusz Łepkowski oraz st. asp. Andrzej Bączek. W czasie lipcowych uroczystości wymienieni funkcjonariusze pełnili 12 godzinne służby poza miejscem zamieszkania, poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami i ćwiczeniami. Wymagało to pełnego zaangażowania i dyspozycyjności oraz poświęcenia, zasługującego na wyrazy uznania i szacunku. (źródło: Oficer Prasowy KPP Grajewo)

 

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (1)

Pan minister swoją wdzięczność, wyrazy uznania i szacunku niech przeleje na konta wyróżnionych Policjantów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.