Liderka ruchu antyszczepionkowego została zatrzymana podczas próby wejścia się na festiwal „Rock na Bagnie”.
W sobotę w Goniądzu odbywał się Festiwal „Rock na Bagnie”. Na koncert chciała wejść liderka antyszczepionkowców Justyna Socha, mimo że organizatorzy zaznaczali, że impreza jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko koronawirusowi.
Funkcjonariusze tłumaczą, że powodem była próba wtargnięcie na teren imprezy masowej bez biletu, niedostosowanie się do poleceń ochrony i policji oraz odmowa podania danych osobowych podczas interwencji mundurowych.
"Mimo, że spędziłam noc i dzień zatrzymana na policyjnym "dołku" za chęć uczestniczenia w koncercie ulubionych zespołów, jako osoba, która nie przyjęła eksperymentalnego zastrzyku. Mimo trzykrotnych rewizji osobistych i spędzenia 5 godzin w kajdankach. Ciąg dalszy nastąpi. " - Justyna Socha
https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/
czwartek, 26 marca 2026
środa, 25 marca 2026
Wy, "rządziciele" - zatrzymajcie segregację Polaków, bo Historia wam tego nie zapomni.
Redakcja jak zwykle niezawodna i nie dodaje komentarzy niezgodnych z jej światopoglądem, gratuluję :)
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
WeselaPrzyjęcia
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
